Priestranný a v obci centrálne umiestnený dobový dom

Ľutujeme, ale ponuka ktorú hľadáte, bola odstránená. Našou snahou je zverejňovať len aktuálne ponuky.

Na predaj nehnuteľnosť na Liptove s neštandartnou architektúrou a zaujímavou históriou.

Dom si v roku 1934 nechal na kľúč postaviť Slovák žijúci v Amerike. Preto má netypickú architektúru a za zachovalý stav vďačí tomu, že sa pri výstavbe sa na dome nešetrilo.
Izby v dome majú vysoké stropy, sú presvetlené krásnymi veľkými oknami s medenými kľučkami. V dome sú zaujímavé, dobové kúsky nábytku.

Dom má dve kúpeľne, dve kuchyne, tri izby, technickú miestnosť, malý sklad pod schodiskom a prípravu pre tretiu kúpeľňu. Na pozemku sú tri „budovy“. Jedna slúži ako prístrešok na auto (vjazd do nej je z ulice), druhá ako prístrešok na drevo a tretia je veľký altánok.
Dom je napojený na vodovod, kanalizáciu a vykurovaný je ústredne - pecou so zásobníkom na ekohrášok. Prípadne lokálne krbom v dolnej dennej miestnosti.

Dispozícia:
Na prízemí sa nachádza denná miestnosť ktorá pozostáva z kuchyne prepojenej s obývačkou, obojstranným krbom a kúpeľňou s WC. Na prízemí je aj technická miestnosť.
Murovaným schodiskom sa dostanete na 1.NP. Tam sa nachádza kuchyňa s prípravou na kúpeľňu, spálňa a krásna veľká izba s dobovým písacím stolom a kachlami.
Veľmi praktická je kúpeľňa s WC na medziposchodí.

Celková výmera pozemkov, ktoré prislúchajú k nehnuteľnosti je 911,33m2. V záhrade je jedna nevysporiadaná parcela s rozlohou 122m2. Majitelia z tejto parcely vlastnia 81,33m2.
Pozemok je rovinatý, slnečný a prístup napr. aj autom je z dvoch ulíc.

Dom sa nachádza v obci Liptovská Osada. Na Donovaly je to z obce len 20minút cesty autom a na všetky iné aktivity ktoré ponúka región Liptov je to max 45minút...záleží od výberu záľub. V obci sa nachádza aj rezort Gothal, ktorého wellness a gastronómia je dostupná pre verejnosť. Nehnuteľnosť je vhodná na súkromné , ale aj podnikateľské účely.

Podobné realitné ponuky - Chata, Ružomberok

Chalupa na predaj pod Likavským hradom
Predaj 95.000,- €
Chalupa na predaj pod Likavským hradom

Ponúkame na predaj odhadom 100 ročnú chalupu, v ktorej prebehla rekonštrukcia pred 20. rokmi. Je v dobrom technickom stave, ale vyžaduje si už drobné úpravy a rekonštrukcie. Hlavný vstup do...

Chata 70 m2 Likavka
Priestranný a v obci centrálne umiestnený dobový dom
Predaj 165.000,- €
Priestranný a v obci centrálne umiestnený dobový dom

Na predaj nehnuteľnosť na Liptove s neštandartnou architektúrou a zaujímavou históriou. Dom si v roku 1934 nechal na kľúč postaviť Slovák žijúci v Amerike. Preto má netypickú architektúru a za...

Chata 150 m2 Liptovská Osada
Predaj , Rekreačný dom, Drevostavba
Predaj 57.000,- €
Predaj , Rekreačný dom, Drevostavba

Ponúkame Vám na predaj modulovú chatu, drevostavbu určenú pre 2 - 6 osôb, ktorú si po splnení konkrétnych podmienok viete postaviť na pozemku cez ohlasovaciu povinnosť. Chata vhodná na celoročné...

Chata 32 m2 Ružomberok / Ružomberská
Názov Cena Druh Plocha Lokalita Typ
Chalupa na predaj pod Likavským hradom 95.000,- € Chata 70 m2 Likavka predaj
Priestranný a v obci centrálne umiestnený dobový dom 165.000,- € Chata 150 m2 Liptovská Osada predaj
Predaj , Rekreačný dom, Drevostavba 57.000,- € Chata 32 m2 Ružomberok
Ružomberská
predaj