Priestranný obchodný priestor, novostavba, Smaragdová ulica, Jarovce

Ľutujeme, ale ponuka ktorú hľadáte, bola odstránená. Našou snahou je zverejňovať len aktuálne ponuky.

Exkluzívne ponúkame na prenájom výborne situovaný obchodný priestor, ktorý by mohol byť zaujímavý pre Vašu spoločnosť. Ide o vzdušných 240 m² priestoru v novostavbe na Smaragdovej ulici v mestskej časti Jarovce s výbornou dostupnosťou do centra.

Priestor sa nachádza v novostavbe Jantár s množstvom obyvateľov, prenajíma sa nezariadený, čo budúcemu nájomcovi poskytuje rôzne možnosti členenia a zariadenia podľa vlastných predstáv. Môžete si teda z priestoru vytvoriť niekoľko častí a šikovne tak rozdeliť vaše podnikanie, či spolupracovať s kolegom z podobného odvetia.

K obchodnému priestoru je možné si prenajať až 5 parkovacích miest.

Lokalita:
Obchodný priestor sa nachádza vo veľmi peknej a vyhľadávanej časti Jarovce. Vďaka kombinácii polohy a výbornej dostupnosti môžete bývať obklopení zeleňou a zároveň si užívať výhody veľkomesta. Praktické spojenie s centrom Bratislavy zabezpečuje aj MHD, ktorej zastávka sa nachádza priamo pod bytovým domom. Okrem toho sa vďaka neďalekej diaľnici jednoducho dostanete aj do rôznych kútov Slovenska, Čiech či Maďarska. Poloha neďaleko hraníc predurčuje pohodlné nákupy či rokovania v Rakúsku. V okolí domu výborná občianska vybavenosť: škola, škôlka, zubné ambulancie, Derma Revolta, detské ihriská, reštaurácie, potraviny. Lokalita taktiež umožňuje svojim obyvateľom využívať výhody cyklotrasy a hrádze.

Výmera: 240 m²

Mesačný prenájom predstavuje 7,50 € bez DPH + energie ( voda, kúrenie, elektrina).

Kontakt:

Email:

Podobné realitné ponuky - Obchodné priestory, Bratislava - Jarovce

Priestranný obchodný priestor, novostavba, Smaragdová ulica, Jarovce
Prenájom 7,50 €/m2
Priestranný obchodný priestor, novostavba, Smaragdová ulica, Jarovce

Exkluzívne ponúkame na prenájom výborne situovaný obchodný priestor, ktorý by mohol byť zaujímavý pre Vašu spoločnosť. Ide o vzdušných 240 m² priestoru v novostavbe na Smaragdovej ulici v mestskej časti...

Obchodné priestory 240 m2 Bratislava - Jarovce / Smaragdová
Prenájom 7,50 €/m2
Názov Cena Druh Plocha Lokalita Typ
Priestranný obchodný priestor, novostavba, Smaragdová ulica, Jarovce 7,50 €/m2 Obchodné priestory 240 m2 Bratislava - Jarovce
Smaragdová
prenájom