RD Szőlősardó- Maďarsko

Ľutujeme, ale ponuka ktorú hľadáte, bola odstránená. Našou snahou je zverejňovať len aktuálne ponuky.

BROKER-REAL ... realitná kancelária ponúka na predaj 2 izbový Rodinný dom v Maďarsku,30 km od št. hranice Hosťovce. Hlavnú stavbu tvorí rodinný dom, plne podpivničený, postavený v roku 1960. Dom je v stave rozrobenej rekonštrukcii interiéru,natiahnutá nová eklektroinštalácia. Strecha je nová po uplnej rekonštrukcii, nový drevený krov a nová pálena škridla. Za domom sa nachádzajú ďalšie technické a hospodárske objekty. Prístup na rovinatý pozemok v tvare obdĺžnika je bránou z asfaltovej komunikácie v prednej časti domu. Pozemok je oplotený, delený na časť predzáhradka, dvor predný a dvor zadný, veľká zatrávnená záhrada, za záchradou preteká horský potok. Parkovanie možné na dvore pre viac vozidiel. Lokalita: V obci žije do 150 obyvateľov, je situovaná v tichom prostredí na rovinatom teréne, nezaplavovom a nezosuvovom pásme. Turistika: rybolov, poľovnícka oblasť, cykloturistika, obchody... Bez ťarchy, voľná ihned. Predáva sa bez zariadenia.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk : ID- 690
Plochy: Pozemok 1000 m2, úžitková plocha 80m2
Technický popis: Konštrukcia objektu nepálena tehla na kamenných základoch .Stropy sú drevené. Podlaha: beton. Steny: omietky. Vonkajšia omietka: brizolit . Okná: pôvodné drevené,zakúpene sú už nové plastove. Dvere exteriérové vchodové: 2 x plastové, interiérové dvere drevené. Strecha je typu sedlová, s vykiermi prikrytá pálenou škridlou na drevenom krove. Elektrická prípojka zavedená do domu vzduchom. Plynová prípojka na zemný plyn na pozemku. Kanalizácia obecná. Kúrenie nie je realizované . Voda je z obecného vodovodu. Celkový stav nehnuteľnosti statický dobrý technický stav, rozpracovaná rekonštrukcia.
Prvé podlažie: je umiestnené na vyvýšenom kamennom základe.
Pivnica : je pod celým domom, vybavená dvoma miestnosťami, elektrinou a omietkami,vhodná na letnú kuchyňu.
Podkrovie : využívané na povalu, vhodné na vytvorenie ďalšieho obytného priestoru.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa poplatky: kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom autorizovaného právnika, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov, tlmočenie pred úradmi.
Ďalšie informácie obdržíte v našej kancelárii, termín osobného stretnutia alebo obhliadky si dohodnite na zákazníckej linke: + .

Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Podobné realitné ponuky - Rodinný dom, Edelény