LMT Reality, s. r. o. Nedožerská cesta 171/20
Prievidza
971 01

O realitnej kancelárií LMT Reality, s. r. o.

"Snažíme sa plniť Vaše sny. "
Naša spoločnosť sa zaoberá sprostredkovaním predaja, prenájmu a kúpy domov, bytov, komerčných priestorov a stavebných pozemkov.
Od začiatku staviame na skúsenostiach s realitným trhom v Slovenskej republike, znalostiach jeho špecifík a miestnych podmienok. Veríme, že Vašu dôveru nesklameme a spolu vyriešime vaše problémy.
Ponúkame:
-poctivosť
-slušnosť
-rýchlosť
-odbornosť
Skúsenosti, bezpečné a kompletné vedenie celého obchodného prípadu "na kľúč".
Chcete si splniť Váš sen, ale nemáte potrebnú finančnú hotovosť? Nevadí, pomôžeme Vám s vybavením a prefinancovaním Vašej pôvodnej alebo novej nehnuteľnosti. Prostredníctvom nášho finančného špecialistu Vám vypracujeme ponuku šitú na mieru, pričom budeme rešpektovať Vaše predstavy a požiadavky.
Ponúkneme Vám rôzne alternatívne riešenia financovania ako sú úvery na bývanie, spotrebné úvery, úver na vyplatenie úveru v inej banke atď.
Vykúpenie nehnuteľnosti
Potrebujete peniaze za predaj Vašej nehnuteľnosti okamžite alebo Vám hrozia exekúcie, dražby, nestíhate splácať pôžičky a hrozí Vám, že prídete o svoju nehnuteľnosť alebo pozemok? Vykúpenie nehnuteľnosti predstavuje rýchle a efektívne riešenie Vašej finančnej situácie. Čím skôr sa rozhodnete a kontaktujete našu realitnú kanceláriu, tým rýchlejšie a výhodnejšie môžete svoju nehnuteľnosť predať. Ponúkame Vám rýchle a diskrétne jednanie, úhradu všetkých poplatkov a bezplatné zabezpečenie právneho servisu.

Makléri realitnej kancelárie LMT Reality, s. r. o.

Ponuky realitnej kancelárie LMT Reality, s. r. o.