Ponuka na predaj RD dom na 15 ár pozemku, Pezinok

Ľutujeme, ale ponuka ktorú hľadáte, bola odstránená. Našou snahou je zverejňovať len aktuálne ponuky.

S poverením majiteľa ponúkame na predaj rodinný dom s prístavbou, dielňa, sklad, obytné miestnosti, garáž, na pozemku o výmere 1 491 m2 nachádzajúci sa na ul. Myslenická v Pezinku miestna časť Grinava , .

Nehnuteľnosť je vhodná na podnikateľské účely. Veľkou výhodou sú 4 parkovacie miesta pred domom, prístupné z hlavnej cesty.

Rodinný dom UP 77 m2 z toho prízemie pozostáva zo vstupnej chodby, 2 obývacie izby, kuchynský kút, predsieň, WC, UP 42 m2 , obytné podkrovie UP 35 m2. Rodinný dom je postavený v r. 1950. Nová sedlová strecha – šindeľ bola menená v r. 2003. Zateplenie domu a kompletná interiérová rekonštrukcia - nové omietky, dvere, podhľady, nová elektroinštalácia, nový kotol a vykurovacie telesá, podlahy - keramická dlažba. Kúrenie plynové. Objekt bol kolaudovaný na obytný priestor v r. 2015.

Prístavba pozostáva z veľkej dielne, obytnej časti vstup - WC, kúpeľňa – sprchovací kút, kuchynka, 3 obytné miestnosti, dielňa – sklad, UP 108 m2, + garáž – prístrešok UP 60m2. Prístavba bola kolaudovaná taktiež v r. 2015, strecha sedlová – šindeľ, okná plastové, parkety. Zateplenie čiastočné. Kúrenie kombinované.

Pozemok je rovinatý o výmere 1 491 m2, šírka pozemku 13,30m. Na pozemku sa nachádza altánok prírodné jazierko, prístrešok pre auta, na zadnej časti pozemku sa nachádza hospodárska budova UP 20 m2. Pozemok je kompletne oplotený.

Nehnuteľnosť sa nachádza v zastavanej časti obci, zastavaný rodinnými domami prístupný s verejnej komunikácie. Podľa ÚPI je nehnuteľnosť určená na plochy obchodno-distribučného charakteru.

Stavby sú napojené na všetky IS – elektrina 400V, plyn, obecná voda, žumpa, kanalizácia je aktuálne pred domom.

Obec má dobrú občiansku vybavenosť pre základné potreby ako obchody, škôlka, reštaurácie, kostol, pohostinstvo, dobré dopravné spojenia a možnosti rekreačného využitia.

Cena a bližšie info v RK. Hypotekárny úver možný, s ktorým Vám radi pomôžeme ZADARMO (poradenstvo – výber najvhodnejšieho produktu a banky). Pri rýchlom jednaní dohoda možná.

Pre bližšie informácie a obhliadky nás môžete kontaktovať na alebo mailom


© Všetky informácie uvedené v tomto inzeráte sú orientačné a môžu podliehať zmene.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie REB - REAL PARTNERS.

Podobné realitné ponuky

Ponuka na predaj RD dom na 15 ár pozemku, Pezinok Predaj Cena v RK
Ponuka na predaj RD dom na 15 ár pozemku, Pezinok

S poverením majiteľa ponúkame na predaj rodinný dom s prístavbou, dielňa, sklad, obytné miestnosti, garáž, na pozemku o výmere 1 491 m2 nachádzajúci sa na ul. Myslenická v Pezinku miestna...

Výrobné priestory 245 m2 Pezinok - Grinava / Myslenická
Skladovo - prevádzkový areál Vinosady Predaj Cena v RK
Skladovo - prevádzkový areál Vinosady

Skladovo - prevádzkový areál Vinosady (Vinosady, Pezinok)Skladovo – prevádzkový areál s pozemkami nachádzajúci vo Vinosadoch s dobrým dopravným napojením a prístupom po asfaltovej komunikácií.Pozemok s celkovou výmerou 2098 m2 je rovinatý...

Výrobné priestory 2098 m2 Vinosady
PREDAJ -> HALA - sýpka - sušička - sklad, JABLONEC, 977 m2 Predaj 148.000,- €
PREDAJ -> HALA - sýpka - sušička - sklad, JABLONEC, 977 m2

TUreality ponúka na predaj halu slúžiacu ako sýpka/sušička pre poľnohospodárskej plodiny v obci Jablonec, k. ú. Budmerice. Táto nehnuteľnosť je ideálna pre poľnohospodárov a podnikateľov v oblasti agropotravín. Tiež je...

Výrobné priestory 977 m2 Jablonec
Názov Cena Druh Plocha Lokalita Typ
Ponuka na predaj RD dom na 15 ár pozemku, Pezinok Cena v RK Výrobné priestory 245 m2 Pezinok - Grinava
Myslenická
predaj
Skladovo - prevádzkový areál Vinosady Cena v RK Výrobné priestory 2098 m2 Vinosady predaj
PREDAJ -> HALA - sýpka - sušička - sklad, JABLONEC, 977 m2 148.000,- € Výrobné priestory 977 m2 Jablonec predaj