REZERVOVANÉ-Prenájom 3-izb. bytu na Hradskej ulici

Ľutujeme, ale ponuka ktorú hľadáte, bola odstránená. Našou snahou je zverejňovať len aktuálne ponuky.

Ponúkame na prenájom 3-izbový byt v rodinnom dvojdome s balkónom a dvoma parkovacími státiami v novostavbe na Hradskej ulici vo Vrakuni. Rodinný dvojdom ponúka súkromie a pokojné bývanie v uzatvorenom areáli spoločne s ďalším radovým rodinným domom v blízkosti Vrakuňského lesoparku. Byt je k dispozícii ihneď. Cena nájmu 700eur.

Opis bytu:
Byt, s celkovou výmerou 93,1m2, sa nachádzajú na 2.np. Byt je priestranný a dispozične dobre riešený. Byt má veľký balkón o výmere 5,3m2 a vedľa domu sa nachádzajú dve vonkajšie parkovacie státia. Vo vchode sa nachádzajú tri byty, každý na samostatnom podlaží. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne s vaňou a sprchovacím kútom, dvoj umývadlom a samostatného wc, otvoreného priestoru kuchyne s obývacou izbou, dvoch spální a priestranného balkóna. Má svoj vlastný zdroj vykurovania (elektro kotol) a podlahové kúrenie. Byt bude do-zariadený (sedacia súprava v obývacej izbe, postele v spáleniach).
Cena prenájmu vrátane energií je 700eur (nie je zarátaný internet a TV,- zabezpečí si nájomník).

Lokalita:
Lokalita ponúka dobrú občiansku vybavenosť. V okolí bytového domu sa nachádza autobusová zastávka, základná občianska vybavenosť (obchody, reštaurácia, služby), základná škola, materská škola a dostatok zelene – Vrakuňský lesopark, cyklotrasa, rameno Malého Dunaja. Dostupnosť do centra mesta je 10 min. autom.

Podobné realitné ponuky

Prenájom 3-izbový byt, Rajčianska ul., pri obchodnom dome Hron.
Prenájom 800,- €/mes.
Prenájom 3-izbový byt, Rajčianska ul., pri obchodnom dome Hron.

FinSta Real ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný a zariadený 3-izbový byt so zasklenou lodžiou v tichej lokalite, na Rajčianskej ulici vo Vrakuni. Situovaný je na 1.poschodí bytového domu, priamo...

3-izbový byt 68 m2 Bratislava - Vrakuňa / Rajčianska
Názov Cena Druh Plocha Lokalita Typ
Prenájom 3-izbový byt, Rajčianska ul., pri obchodnom dome Hron. 800,- €/mes. 3-izbový byt 68 m2 Bratislava - Vrakuňa
Rajčianska
prenájom