Rodinný dom 2 izbový, Ináncs - Maďarsko

Ľutujeme, ale ponuka ktorú hľadáte, bola odstránená. Našou snahou je zverejňovať len aktuálne ponuky.

BROKER-REAL ... realitná kancelária ponúka na predaj 2 izbový Rodinný dom v obci Inancs - Maďarsko. Hlavnú stavbu tvorí 1 podlažný vidiecky rodinný dom, nepodpivničený, postavený v roku 1955, technický stav - pôvodný stav. Vstup na rovinatý pozemok v tvare obdĺžnika je kovovou bránou z asfaltovej komunikácie v prednej časti domu. Pozemok je oplotený, delený na časť predzáhradka, dvor predný a dvor zadný, veľká zatrávnená záhrada, ovocný sad. Na pozemku su vedľajšie stavby: kopaná studňa, kamenná pivnica s vstupom z dvora, technické a hospodárske budovy. Parkovanie možné na dvore pre viac vozidiel. Lokalita: V obci žije 1200 obyvateľov, je situovaná v tichom prostredí na rovinatom teréne. Obec je vzdialená 5 km s priamym výjazdom na diaľnicu do Košíc. Turistika: rybolov, cykloturistika, obchody, všeobecný lekár... Nehnuteľnosť je umiestnená v nezáplavovom pásme na rovinatom pozemku. Bez ťarchy, voľná po dohode, spravidla do týždňa. Predáva sa so zariadením. Posledné foto je ilustračné, ako môže dom vyzerať po rekonštrukcii.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk : ID- 647
Plochy: Pozemok 1400 m2, úžitková plocha 80 m2
Technický popis: Konštrukcia objektu: nepálená tehla. Stropy sú drevené -priznaný podhľad. Podlaha: dlažby, plávajúca podlaha. Steny: omietky. Vonkajšia omietka: fasádna omietka. Okná: plastové. Dvere exteriérové vchodové: drevené, interiérové dvere drevené. Strecha je typu sedlová, prikrytá škridlou, na drevenom krove. Elektrická prípojka zavedená do domu vzduchom. Plynová prípojka na zemný plyn v dome. Kanalizácia obecná. Kúrenie je plynovými vykurovacími telesami v každej obytnej izbe. Alternatívne kúrenie pieckami na pevné palivo. Voda je z obecného vodovodu, ohrev teplej vody elektrickým bojlerom. Celkový stav nehnuteľnosti: dobrý technický stav, oprava strechy nutná.
Popis miestností: Suterén : vyžívaný ako obytná plocha s dvoma samostatnými vchodmi, jeden do kuchyne a kúpelne, druhý do haly z ktorej sú samostatné vstupy do dvoch izieb.
Podkrovie : využívané na povalu
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa poplatky: kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom autorizovaného právnika, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov, tlmočenie pred úradmi.
Ďalšie informácie obdržíte v našej kancelárii, termín osobného stretnutia alebo obhliadky si dohodnite na zákazníckej linke: + .
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Podobné realitné ponuky - Rodinný dom, Encs

Na predaj jedinečný dom v obci Kány
Predaj 161.990,- €
Na predaj jedinečný dom v obci Kány

Tomáš Székely a realitná kancelária CASSOVIA REALITAS Vám ponúka na predaj exkluzívnu nehnuteľnosť iba 8km od hraníc Slovenska.Dom sa rozprestiera na pozemku o výmere 1850m2 v tichej dedinke v...

Rodinný dom 147 m2 Kány / Fo utca
Rodinný dom Maďarsko, Forró
Predaj 23.000,- €
Rodinný dom Maďarsko, Forró

Ponúkame Vám rodinný dom v Maďarskej obci Forró, ktorá je priamom susedstve mesta Encs. Nachádza sa mimo hlavnej cesty, v pokojnej uličke pri futbalovom štadióne (minimálne využívaný). V obci je...

Rodinný dom 110 m2 Forró / Iskola utca
Názov Cena Druh Plocha Lokalita Typ
Na predaj jedinečný dom v obci Kány 161.990,- € Rodinný dom 147 m2 Kány
Fo utca
predaj
Rodinný dom Maďarsko, Forró 23.000,- € Rodinný dom 110 m2 Forró
Iskola utca
predaj