Rodinný dom na predaj Kenézlő, Maďarsko

Ľutujeme, ale ponuka ktorú hľadáte, bola odstránená. Našou snahou je zverejňovať len aktuálne ponuky.

BROKER-REAL ... realitná kancelária ponúka na predaj 2 izbový Rodinný dom v obci Kenézlő - Maďarsko. Hlavnú stavbu tvorí 1 podlažný rodinný dom, postavený v roku 1960. Nehnuteľnosť prešla kompletnou rekonštrukciou interiéru. Prístup na rovinatý pozemok v tvare obdĺžnika je kovovou bránou z asfaltovej komunikácie v prednej časti domu. Pozemok je oplotený, delený na časť predzáhradka, dvor predný a dvor zadný, veľká zatrávnená záhrada. Parkovanie možné na dvore pre viac vozidiel. Lokalita: Obec je vzdialená 30 km od hraničného priechod Sátoraljaújhely a 18 km od Sárospataku, v tesnej blízkosti rieka Bodrog. Možnosť využitia na celoročné bývanie alebo ako rybárska usadlosť. Turistika: rybolov, cykloturistika, neďaleké termálne kúpalisko Sárospatak. Nehnuteľnosť je umiestnená v nezáplavovom a nezosuvovom pásme na rovinatom pozemku. Bez ťarchy, voľná ihneď.
Zverejnené údaje týkajúce sa nehnuteľnosti sú na základe informácií od vlastníka nehnuteľnosti.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk : ID- 784
Plochy: Pozemok 900 m2, úžitková plocha 85 m2, zastavaná plocha 100 m2
Technický popis: Konštrukcia objektu: kameň 70 cm. Stropy sú drevené. Podlaha: plávajúca podlaha, dlažba. Steny: stierky. Vonkajšia omietka: fasádna omietka. Okná: plastové. Dvere exteriérové vchodové: plastové, interiérové dvere nové drevené. Strecha valbová, prikrytá protipožiarnym šindľom na drevenom krove. Nová elektroinštalácia v celom dome. Plynová prípojka na zemný plyn v dome. Kanalizácia obecná. Kúrenie plynovými konvertormi, možnosť kúrenia krbom. Voda je z obecného vodovodu, ohrev teplej vody elektrickým bojlerom. Celkový stav nehnuteľnosti: dobrý technický stav.
Popis miestností: vstup do domu plastovými dverami do predsiene, podlaha dlažba, priznaný strop. Z predsiene vľavo izba, plávajúca podlaha, plastové okná, steny stierky, priznaný strop. Kúpeľňa, sprchový kút s WC, steny obklad, podlaha dlažba. Vpravo z predsiene kuchyňa, plastové okná, steny stierky, podlaha dlažba, priznaný strop. Z kuchyne vchod do druhej izby, plastové okná, steny stierky, plávajúca podlaha, zateplený znížený strop OSB doskami.
Podkrovie : využívané na povalu.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa poplatky: kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom autorizovaného právnika, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov, tlmočenie pred úradmi.
Ďalšie informácie obdržíte v našej kancelárii, termín osobného stretnutia alebo obhliadky si dohodnite na zákazníckej linke: + .
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Podobné realitné ponuky - Rodinný dom, Sárospatak

Rodinný dom na predaj Kenézlő, Maďarsko
Predaj 33.500,- €
Rodinný dom na predaj Kenézlő, Maďarsko

<p>Na predaj <strong>2 - izbový Rodinný dom v obci Kenézlő - Maďarsko. </strong>Hlavnú stavbu tvorí 1 podlažný rodinný dom, postavený v roku 1960. Nehnuteľnosť prešla kompletnou rekonštrukciou interiéru. Prístup na...

Rodinný dom 85 m2 Kenézlő
Rodinný dom Sárazsadány - Maďarsko
Predaj 21.500,- €
Rodinný dom Sárazsadány - Maďarsko

<p><strong>BROKER-REAL ... realitná kancelária</strong> ponúka na predaj <strong>2 izbový Rodinný dom v obci Sárazsadány - Maďarsko. </strong>Sárazsadány je vzdialená 9 km od Sárospatak a 26 km od Mád .Hlavnú stavbu tvorí...

Rodinný dom 68 m2 SÁRAZSADÁNY / Futrinka
Veľký dom Olaszliszka, Maďarsko
Predaj 25.500,- €
Veľký dom Olaszliszka, Maďarsko

Ponúkame na predaj veľký dvojgeneračný rodinný dom nachádzajúci sa v Maďarsku v obci OLASZLISZKA (25 km od Slovenského Nového Mesta / Sátorajújhely, smer Sárospatak), na okraji Tokajskej vinohradníckej oblasti.Tento...

Rodinný dom 240 m2 Olaszliszka / Belsőkocsord út
Názov Cena Druh Plocha Lokalita Typ
Rodinný dom na predaj Kenézlő, Maďarsko 33.500,- € Rodinný dom 85 m2 Kenézlő predaj
Rodinný dom Sárazsadány - Maďarsko 21.500,- € Rodinný dom 68 m2 SÁRAZSADÁNY
Futrinka
predaj
Veľký dom Olaszliszka, Maďarsko 25.500,- € Rodinný dom 240 m2 Olaszliszka
Belsőkocsord út
predaj