Rodinný dom na predaj Kenézlő, Maďarsko

Ľutujeme, ale ponuka ktorú hľadáte, bola odstránená. Našou snahou je zverejňovať len aktuálne ponuky.

Ponúkame na predaj 2 izbový Rodinný dom v obci Kenézlő - Maďarsko. Hlavnú stavbu tvorí 1 podlažný rodinný dom, postavený v roku 1960. Nehnuteľnosť prešla kompletnou rekonštrukciou interiéru. Prístup na rovinatý pozemok v tvare obdĺžnika je kovovou bránou z asfaltovej komunikácie v prednej časti domu. Pozemok je oplotený, delený na časť predzáhradka, dvor predný a dvor zadný, veľká zatrávnená záhrada. Parkovanie možné na dvore pre viac vozidiel. Lokalita: Obec je vzdialená 30 km od hraničného priechod Sátoraljaújhely a 18 km od Sárospataku, v tesnej blízkosti rieka Bodrog. Možnosť využitia na celoročné bývanie alebo ako rybárska usadlosť. Turistika: rybolov, cykloturistika, neďaleké termálne kúpalisko Sárospatak. Nehnuteľnosť je umiestnená v nezáplavovom a nezosuvovom pásme na rovinatom pozemku. Bez ťarchy, voľná ihneď.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk : ID- 784
Plochy: Pozemok 900 m2, úžitková plocha 85 m2, zastavaná plocha 100 m2
Technický popis: Konštrukcia objektu: kameň 70 cm. Stropy sú drevené. Podlaha: plávajúca podlaha, dlažba. Steny: stierky. Vonkajšia omietka: fasádna omietka. Okná: plastové. Dvere exteriérové vchodové: plastové, interiérové dvere nové drevené. Strecha valbová, prikrytá protipožiarnym šindľom na drevenom krove. Nová elektroinštalácia v celom dome. Plynová prípojka na zemný plyn v dome. Kanalizácia obecná. Kúrenie plynovými konvertormi, možnosť kúrenia krbom. Voda je z obecného vodovodu, ohrev teplej vody elektrickým bojlerom. Celkový stav nehnuteľnosti: dobrý technický stav.
Popis miestností: vstup do domu plastovými dverami do predsiene, podlaha dlažba, priznaný strop drevený. Z predsiene vľavo izba, plávajúca podlaha, plastové okná, steny stierky, priznaný strop. Kúpeľňa, sprchový kút s WC, steny obklad, podlaha dlažba. Vpravo z predsiene kuchyňa, plastové okná, steny stierky, podlaha dlažba, priznaný strop. Z kuchyne vchod do druhej izby, plastové okná, steny stierky, plávajúca podlaha, zateplený znížený strop OSB doskami.
Podkrovie : využívané na povalu.
Zverejnené údaje týkajúce sa nehnuteľnosti sú na základe informácií od vlastníka nehnuteľnosti.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa poplatky: kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom autorizovaného právnika, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov, tlmočenie pred úradmi.
Ďalšie informácie obdržíte v našej kancelárii, termín osobného stretnutia alebo obhliadky si dohodnite na zákazníckej linke: + .
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Podobné realitné ponuky - Rodinný dom, Sárospatak

Rodinný dom na predaj Kenézlő, Maďarsko
Predaj 33.500,- €
Rodinný dom na predaj Kenézlő, Maďarsko

<p>Na predaj <strong>2 - izbový Rodinný dom v obci Kenézlő - Maďarsko. </strong>Hlavnú stavbu tvorí 1 podlažný rodinný dom, postavený v roku 1960. Nehnuteľnosť prešla kompletnou rekonštrukciou interiéru. Prístup na...

Rodinný dom 85 m2 Kenézlő
Rodinný dom Sárazsadány - Maďarsko
Predaj 21.500,- €
Rodinný dom Sárazsadány - Maďarsko

<p><strong>BROKER-REAL ... realitná kancelária</strong> ponúka na predaj <strong>2 izbový Rodinný dom v obci Sárazsadány - Maďarsko. </strong>Sárazsadány je vzdialená 9 km od Sárospatak a 26 km od Mád .Hlavnú stavbu tvorí...

Rodinný dom 68 m2 SÁRAZSADÁNY / Futrinka
Veľký dom Olaszliszka, Maďarsko
Predaj 25.500,- €
Veľký dom Olaszliszka, Maďarsko

Ponúkame na predaj veľký dvojgeneračný rodinný dom nachádzajúci sa v Maďarsku v obci OLASZLISZKA (25 km od Slovenského Nového Mesta / Sátorajújhely, smer Sárospatak), na okraji Tokajskej vinohradníckej oblasti.Tento...

Rodinný dom 240 m2 Olaszliszka / Belsőkocsord út
Názov Cena Druh Plocha Lokalita Typ
Rodinný dom na predaj Kenézlő, Maďarsko 33.500,- € Rodinný dom 85 m2 Kenézlő predaj
Rodinný dom Sárazsadány - Maďarsko 21.500,- € Rodinný dom 68 m2 SÁRAZSADÁNY
Futrinka
predaj
Veľký dom Olaszliszka, Maďarsko 25.500,- € Rodinný dom 240 m2 Olaszliszka
Belsőkocsord út
predaj