Rodinný dom Regéc - Maďarsko

Ľutujeme, ale ponuka ktorú hľadáte, bola odstránená. Našou snahou je zverejňovať len aktuálne ponuky.

BROKER-REAL ... realitná kancelária ponúka na predaj 2 izbový Rodinný dom v obci Mogyoróska - Maďarsko. Mogyoróska je obec v Maďarsku v Boršodsko-abovsko-zemplínskej župe v Göncskom okrese. Má rozlohu 1917 ha a žije tu 80 obyvateľov. Hlavnú stavbu tvorí štvorcový rekreačný dom postavený v roku 2017. Dom je obkolesený červeným borovicovým lesom s rozlohou 1474m2. Prístup na pozemok v tvare obdĺžnika je kovovou bránou z asfaltovej komunikácie v prednej časti domu. Pozemok je oplotený, dvor predný a dvor zadný, veľká zatrávnená záhrada s červeným borovicovým lesom a na konci pozemku malým potočikom. Parkovanie možné pred domom. Obec je vzdialená 27 km od hraničného priechodu Milhosť, s priamym výjazdom na diaľnicu do Košíc. Turistika: cykloturistika, hubárčenie... Nehnuteľnosť je umiestnená v nezáplavovom pásme. Bez ťarchy, voľná po dohode, spravidla do dvoch týždňov. Predáva sa so zariadením.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk : ID- 729
Plochy: Pozemok 1747 m2, úžitková plocha 60 m2
Technický popis: Konštrukcia objektu: tehla, Stropy sú betónové. Podlaha: dlažby, drevená podlaha. Steny: omietky. Vonkajšia omietka: brizolit. Okná: drevené. Dvere exteriérové vchodové:1x drevené, interiérové dvere drevené. Strecha je typu stanová, prikrytá pálenou škridlou na drevenom krove. Elektrická prípojka zavedená do domu vzduchom. Kúrenie je keramickou pecou na pevné palivo, alebo elektro panelmi. Voda je z obecného vodovodu, ohrev teplej vody elektrickým bojlerom. Kuchynský šporák na elektrinu. Celkový stav nehnuteľnosti: dobrý technický stav.
Popis miestností: chodba , veľka hala s jedáleňským kútom a kuchyňou , kúpeľňa, spálňa a veľka terasa.Na záhrade sa nachádza altánok s ohniskom a dreveným stolom a lavicou.

Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa poplatky: kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom autorizovaného právnika, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov, tlmočenie pred úradmi.
Ďalšie informácie obdržíte v našej kancelárii, termín osobného stretnutia alebo obhliadky si dohodnite na zákazníckej linke: + .

Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Podobné realitné ponuky - Chata, Gönc