So súhlasom majiteľa ponúkame na predaj Vinicu o rozlohe 2040 m2 v kr

Ľutujeme, ale ponuka ktorú hľadáte, bola odstránená. Našou snahou je zverejňovať len aktuálne ponuky.

TU reality so súhlasom majiteľa ponúka udržiavanú Vinicu o rozlohe 2040 m2 v krásnom prostredí a v malebnej dedinke Borša.
Súčasťou vinice je 2x vinná pivnica a a vinná chata. Jedná z pivníc je napojená na ústredný vodovod a momentálne je v riešení aj elektrická prípojka. V susedných chatách si už riešia elektrinu aj solárnymi panelmi.
Vinná chata je vybavená kuchynkou a miestnosťou na spanie, do budúcna je možnosť prístavby, pri chate je suché WC.
Vinica disponuje 14 radmi viniča v 3 odrodách hrozna: Muškát-víno má výrazne muškátovú arómu so sviežou kyselinou. Furmit-je jedným zo základných kameňov produkcie tokajských vín a Lipovina-výroba vína je aromatická s pomerne výraznou kyselinou.
Vinica má oporné betónové piliere a každý rok sa dosádza nové hrozno. Pivnice sú vybavené 2x 500l súdy, hydraulický lis na víno, mlynček, odstopkovač ručný s možnosťou prerobenia na elektrický. filtre na víno a iné príslušenstvo potrebné na výrobu vína.
Ochotne Vám poradíme a BEZPLATNE pomôžeme aj s financovaním tejto nehnuteľnosti. V prípade záujmu kontaktujte prosím: RENÁTA SOPKOVÁ:
Aj Vám rada pomôžem pri dobrej káve s bezstarostnou kúpou alebo predajom nehnuteľností a VŽDY ZDARMA s PRODUKCIOU /video, 3D, dron/.

Podobné realitné ponuky