Stavebný pozemok s krásnym výhľadom na okolitú prírodu

Ľutujeme, ale ponuka ktorú hľadáte, bola odstránená. Našou snahou je zverejňovať len aktuálne ponuky.

V zastúpení majiteľa ponúkame exkluzívne na predaj stavebný pozemok o výmere 1436 m2 v blízkosti Liptovskej Mary v obci Liptovská Anna, okres Liptovský Mikuláš.

Pozemok o výmere 1436 m2 je situovaný v pokojnej lokalite na okraji obce s bezproblémovým prístupom z obecnej cesty (štrkovej), v bezprostrednej blízkosti sa nachádza chránené vtáčie územie. Z pozemku je krásny výhľad na Vysoké a Nízke Tatry.

Inžinierske siete: elektrina sa nachádza na hranici pozemku, voda je riešená studňou, kanalizácia bude riešená do septiku. Poďla územného plánu obce je možné na pozemku postaviť rodinný dom, prípadne rekreačné zariadenie.

V prípade záujmu, je možnosť kúpy aj vedľajšieho pozemku o výmere 2863 m2 so stavebným povolením.

Lokalita:
Daná lokalita je predurčená pre klientov, ktorí hľadajú pokojné prostredie v peknej prírode s nádherným výhľadom do širokého okolia. Výhodou pozemku je jeho lukratívne umiestnenie s mnohými rekreačnými možnosťami.
V blízkosti sa nachádzajú viaceré možnosti pre oddych a rekreáciu ako Tatralandia, Thermal park Bešeňová, či lyžiarske strediská, ktoré patria medzi vyhľadávané miesta pre turistiku a relax na Liptove.

Celková cena pozemku je 110.231,- EUR.

Cena je vrátane provízie pre realitnú kanceláriu, v ktorej je zahrnutý kompletný právny a predajný servis (ZBZ, KZ, návrh na vklad, notár, kataster, banky, preberací protokol). Zabezpečíme kompletné hypotekárne poradenstvo našim hypotekárnym špecialistom.

Kontakt: Nikola Hajdinová, tel. č. , e-mail:

Ďalšie ponuky si môžete pozrieť na našej stránke: www.reality.mirabell.sk

Podobné realitné ponuky - Rekreačné pozemky, Liptovský Mikuláš

Stavebný pozemok s krásnym výhľadom na okolitú prírodu
Predaj 110.231,- €
Stavebný pozemok s krásnym výhľadom na okolitú prírodu

V zastúpení majiteľa ponúkame exkluzívne na predaj stavebný pozemok o výmere 1436 m2 v blízkosti Liptovskej Mary v obci Liptovská Anna, okres Liptovský Mikuláš.Pozemok o výmere 1436 m2 je...

Rekreačné pozemky 1436 m2 Liptovská Anna
Stavebný pozemok s platným stavebným povolením v krásnej prírode
Predaj 250.655,- €
Stavebný pozemok s platným stavebným povolením v krásnej prírode

V zastúpení majiteľa ponúkame exkluzívne na predaj stavebný pozemok pre výstavbu Rekreačného domu s altánkom, s platným stavebným povolením a projektovou dokumentáciou v blízkosti Liptovskej Mary v obci Liptovská Anna...

Rekreačné pozemky 2863 m2 Liptovská Anna
REKREAČNÝ POZEMOK, LIPTOVSKÁ SIELNICA
Predaj 599.000,- €
REKREAČNÝ POZEMOK, LIPTOVSKÁ SIELNICA

V zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj pozemok v atraktívnom prostredí neďaleko obce Liptovská Sielnica vhodný na výstavbu rekreačných apartmánových domov. Územný plán obce definuje túto oblasť ako plochu pre...

Rekreačné pozemky 8063 m2 Liptovská Sielnica
Názov Cena Druh Plocha Lokalita Typ
Stavebný pozemok s krásnym výhľadom na okolitú prírodu 110.231,- € Rekreačné pozemky 1436 m2 Liptovská Anna predaj
Stavebný pozemok s platným stavebným povolením v krásnej prírode 250.655,- € Rekreačné pozemky 2863 m2 Liptovská Anna predaj
REKREAČNÝ POZEMOK, LIPTOVSKÁ SIELNICA 599.000,- € Rekreačné pozemky 8063 m2 Liptovská Sielnica predaj