Stavebný pozemok Terestenye

Ľutujeme, ale ponuka ktorú hľadáte, bola odstránená. Našou snahou je zverejňovať len aktuálne ponuky.

BROKER REAL realitná kancelária........Vám ponúka na predaj pozemok vhodný na stavbu rodinného domu.Teresztenye sa nachádza 30km od hraničného priechodu Hosťovce. Od Košíc sa nachádza iba na 70 km. Ceta trvá približne 1 hod. Teresztenye sa nachádza v Edelenskom okrese. Dedinka je umiestnená v prekrásnom údolí, Narodného parku. V obec má 26 obyvateľov. Je to tichá dedinka ideálná na relax a turistiku. Atrakcie: stádo voľne žijúcich koní v Národnom parku, voľne žijúce somáre asi 300ks a malá farma s možnosťou pohladenia zvierat. Pozemok o celkovej výmere 1000 m2. Pozemok sa nachádza v tichej uličke a je celý oplotený. Prístup na pozemok je z asfaltovej komunikácie. Pozemok je v nezáplavovej a nezosuvovej zóne, s pevným a suchým podložím.
Ak sa Vám nezobrazuje úplný opis, vyhľadajte si inzerát na našej webovej stránke ... broker-real.sk, ID 683

Pamiatky v okolí: v blízkosti kaštieľ v obci Edelényi, vyhliadková veža v obci Szendrő, jaskynný komplex Aggtelek, múzeum kníhtlače s najväčšou knihou na svete Szinpetri, malebná obec Jósvafo s morským okom, cykloturistika, hubárčenie, lom Rudabánya s jantárovou farbou vody vhodný na kúpanie, kozia farma, možnosť jazdy na koňoch. Prírodné pramene s kvalitnou vodou, lokalita s výbornými klimatickými podmienkami, pre prirodzenú liečbu s hornými dýchacími problémami.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa štandardné poplatky : kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvného právnika na Slovensku a v Maďarsku, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov. Ak neovládate reč slovom a písmom, zabezpečíme Vám oficiálne tlmočenie pred úradmi. Ďalšie informácie a termín obhliadky, spôsob a podmienky vybavenia najvýhodnejšieho HYPO úveru si dohodnite na zákazníckej linke: +
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Podobné realitné ponuky - Pozemky - bývanie, Edelény