Svornosť DOMY

Výstavba domov na predaj, Bratislava - Podunajské Biskupice, ponuka č. ZR-204543

V rámci projektu Svornosť prinášame na predaj 14 trojpodlažných 4-izbových rodinných domov v mestskej štvrti Podunajské Biskupice. Ak hľadáte nový domov, projekt Svornosť je ideálnym miestom práve pre vás.

  • Občianska vybavenosť

138 m

151 m

397 m

430 m

430 m

397 m

434 m

151 m

138 m

151 m

215 m

223 m

228 m

242 m

266 m

275 m

275 m

276 m

  • Podrobné informácie

VI/2013

III/2015

14

273 - 282 m²


Skolaudovaný

firemné

novostavba

aktívne

áno

nezariadený

áno

Bytový dom Svornosť sa nachádza v mestskej časti Podunajské Biskupice na ulici Špaldov v tesnej blízkosti pôvodnej zástavby rodinných domov. Na pravej strane križovatky pri benzínovej pumpe OMV smerom na Vrakunskú cestu.

Podunajské Biskupice - rozlohou 42,5 km2 je najväčšia mestská časť hlavného mesta, leží na severozápadnom konci Žitného ostrova na východnom okraji Bratislavy, na tomto území je aj chránená oblasť južných lesov s bohatou faunou a flórou. V poslednej dobe na území vyrástlo niekoľko nových bytových domov je to najmä z toho dôvodu, že Bratislava nemá veľa možností, kde sa rozširovať a tento smer je jedným z najlepších dostupných lokalít. V mestskej časti je 5 materských škôl a 4 základné školy. V rámci územného plánu vznikla nová obchodná sieť a vytvorili sa ďalšie plochy na podnikateľské aktivity. K novovybudovaným dielam patria predovšetkým budovy Miestneho úradu na Šíravskej ulici, VUB-čka na Kazanskej ulici.

Po vybudovaní diaľničného obchvatu R7, ktorý je naplánovaný na rok 2015 sa výrazne odľahčí dopravná situácia. Pri súčasnom nastavení cien za byty a domy staviteľ ponúkol veľmi kvalitné bývanie za rozumnú cenu.

Bytový dom Svornosť je navrhnutý ako jeden objekt, ktorý vychádza z horizontálnej 4-podlažnej stavby v tvare „L“, kde je celkovo 72 bytových jednotiek. Stavba pozostáva z bytového domu, v ktorom sa nachádza 34 bytov a na ktorý nadväzuje radová zástavba 2-poschodových rodinných domov v celkovom počte 14. Radové rodinné domy sa striedajú so štyrmi menšími 3-poschodovými mestskými vilami, v ktorých je 6 bytov (2 byty na každom poschodí).

Celková koncepcia sa zameriava na vytvorenie komornejších foriem bývania, ktoré využívajú predzáhradky, terasy a loggie s väčšou rozlohou.

Objekt je v tesnej blízkosti na jestvujúcu zástavbu prevažne rodinných domov. Súbor bytov a domov v projekte vytvára príjemné prostredie na bývanie, využívajúc v maximálnej miere kontakt s exteriérom (terasy, loggie, predzáhradky). Parkovanie je riešené na teréne a v podzemných garážach.

Staviteľ ponúka klientom moderné dispozičné riešenia bytov a domov pri použití kvalitných materiálov. Opiera sa o klasickú železo-betónového stavbu, ktorá má všetky obvodové múry a vnútorné priečky z pálenej tehly od spoločnosti Wienerberger. Na vykurovanie developer použil podlahové kúrenie, ktoré je napojené na vlastnú kotolňu.

Fasáda od frekventovanej ulice je tvorená perforovanou plochou plnej steny, ktorá kvalitne chráni priestory pred hlukom ako aj vplyvmi severnej orientácie, zároveň však umožňuje presvetlenie vnútorných priestorov, kde sú prevažne kuchyne s panoramatickými oknami. Južná a západná fasáda je orientovaná do kľudného vnútrobloku, kde sú zapustené veľké loggie a terasy.

Radové domy sú situované južne, pozdĺž prístupovej komunikácii, orientácia priečelí domu je v smere sever-juh. Základná dispozičná schéma jednotlivých typov domov je založená na koncepcii polo zapusteného suterénu, v ktorom sa nachádza dvoj garáž. Na prvom nadzemnom podlaží sa nachádzajú vstupné priestory, kuchyňa orientovaná do ulice, jedálenský kút, obývacia izba ako aj hygienické priestory a komora. Jednoramenné schodisko sprístupňuje poschodie, na ktorom sa nachádzajú spálne, kúpeľňa a šatník (v objekte B aj galéria).

K dispozícii sú na predaj aj parkovacie miesta. Cena parkovacieho miesta je 7 000 EUR. Výstavba začala v júni 2013 s predpokladaným termínom ukončenia marec 2015.

Rodinné domy sú dokončené v štandardnom prevedení (okrem kuchynskej linky). Ku každému domu prislúcha garážové státie pre 2 autá. Ceny sú vrátane DPH a pozemku.

Vybavenie bytov a rodinných domov v projekte Svornosť:

1. Rovná strecha
2. Obvodové, stredové steny – WIENERBERGER + betón, priečky - tehla akustik medzi bytmi, alebo betón
3. Omietky vnútorné – vápennocementové, maľba biela (môže byť sadra)
4. Fasáda zateplená
5. Podlahové krytiny
- obytné miestnosti, kuchyňa, predsieň – lamináty (dodávka + montáž 14,93 €)
- kúpeľňa, WC, balkón – dlažba v hodnote 10,62 €/m2
( + montáž 15 €/m2 )
6. Obklady
- kúpeľňa, WC – do výšky 2,10 m v hodnote 10,62 €/m2 ( + montáž15 €/m2)
7. Výplne otvorov
- dvere vchodové – s požiarnou odolnosťou (150 €)
- dvere vnútorné – drevené montované zárubne + hladké dvere v hodnote 200 €
- okná – plastové, izolačné trojsklo bez žalúzií
8. Vybavenie kúpeľne
- umývadlo s polnohou v hodnote 43,15 €
- batéria páková umývadlová v hodnote 49,79 €
- vaňa smaltovaná CLASSIC, biela v hodnote 99,58 €, alebo vanička bez paravanu
- batéria páková vaňová v hodnote 53,11 €
- vývod z práčky – 1 x
- ventil studenej vody pre práčku – 1 x
- el. zásuvka pri zrkadle
- el. zástrčka pre práčku
- vývod el. vodičov nad zrkadlom (svietidlo nie je v dodávke)
- rebríkový radiátor
9. Vybavenie WC
- zabudované WC 212,44 €
- vývod pre svetlo nad dverami
10. Ústredné kúrenie
– podlahové vykurovanie – zdroj tepla – tepelné čerpadlo
- merač tepla
11. Elektroinštalácia – musí spĺňať STN
- el. rozvody v byte končia vývodom el. vodičov v mieste plánovaného svietidla
- zásuvky a vypínače budú osadené podľa projektu
12. Slaboprúd
- príprava na kábelovú televíziu – trubkovanie, s jedným vývodom pre pripojenie prístroja bez zásuvky

Pre kúpu nehnuteľnosti v tomto projekte využite prefinancovanie najlepším hypotekárnym úverom a získajte komplexné poistenie na mieru.

Hypotéka s Hypocentrom je jednoduchá, rýchla a bez starostí. Najlepší úver na bývanie získate iba porovnaním všetkých hypoték na trhu. Či už plánujete financovať nové bývanie, získať výhodnejší úver na bývanie namiesto existujúceho alebo nahradiť viacero úverov jednou hypotékou, Hypocentrum je vždy pripravené poskytnúť vám kvalitný hypotekárny servis, a to ZDARMA.

Bezplatné poradenstvo v oblasti hypoték a poistenia získate na www.hypocentrum.sk.

  • Realitná kancelária 1015 ponúk

LEXXUS, a.s.

Miletičova 5
Bratislava 821 08

Zobraziť na mape

+421 911 988 000
+421 2 32 000 100
info@lexxus.sk
www.lexxus.sk

  • Realitný maklér 60 ponúk

Viera  Pappová

Viera Pappová

real estate consultant

+421 911 694 990
viera.pappova@lexxus.sk

Zaujala vás ponuka č. ZR-204543? Kontaktujte nás.

Štatistické informácie ponuky
296038x zobrazená v zozname
2421x zobrazená detailne
75x zobrazená detailne tento mesiac


Top partner v realitách

Realitná kancelária Mgr. Edita Vörösová - IntExReal

Mgr. Edita Vörösová - IntExReal

Sledujte nás na Facebook-u!

Reklama

na ZoznamRealit.sk

Tento banner máme rezervovaný pre vás!