TOP Ponuky na ZoznamRealit.Sk

Dohľad ZRKS

TOP pozícia vo vyhľadávaní

TOP ponuka sa zobrazí vo výsledkoch vyhľadávania nehnuteľností na začiatku pred bežnými ponukami.

Správna cenotvorba

Rotácia na hlavnej stránke

Ak je počet TOP ponúk pri konkrétnom vyhľadávaní viac, tak ich poradie rotuje, aby bolo zobrazovanie férové.

Správna cenotvorba

Zvýraznenie na mape

Pri zobrazení realitných ponúk na mape má ponuka zaradená medzi TOP ponuky zvýraznený ukazovateľ na mape.

S cieľom umožniť realitným kanceláriám odlíšiť svoje preferované ponuky
od bežných ponúk existujú ponuky TOP.

Koľko stojí TOP ponuka?

Za TOP ponuky sa platí kreditmi, ktoré je možné zakúpiť objednávkou v sekcii Ponuky v podzáložke „Doplnenie kreditu“. Za zmenu z bežnej ponuky na ponuku TOP je realitnej kancelárii z konta odrátaných 5 kreditov za každý začatý deň uverejnenia (1 kredit = 3,3 centov).

Nízka investícia môže výrazne zvýšiť efektivitu vašej inzercie! Ponuky je možné z TOP ponúk naspäť premeniť na ponuky bežné – k účtu sa priráta naspäť neminutý kredit. Vďaka tomu si realitná kancelária môže efektívne rozhodovať o tom, ktorá ponuka a kedy bude preferovaná a zvýraznená. K sprehľadneniu využitia finančných prostriedkov slúži podrobný výpis o použití kreditov v podzáložke „Kredit TOP prehľad“ v sekcii Ponuky.

V podrobnom výpise je uvedený nielen dátum zaradenia ponuky medzi TOP, ale aj názov ponuky (praktické v prípade neskoršieho zmazania ponuky), interné číslo ponuky, minutý kredit a meno makléra, ktorý kredit minul. Prehľadnú tabuľku je možné filtrovať podľa období a druhu transakcie (napr. len navýšenia), čo z nej robí efektívny nástroj na prehľad vynaložených financií.

Ukážka TOP Ponuky

Pre náročných, Prenájom 2i bytu v novostavbe, centrum, Galanta
Prenájom 505,- €
Pre náročných, Prenájom 2i bytu v novostavbe, centrum, Galanta

IntExReal realitná kancelária vám ponúka do prenájmu energeticky nenáročný, moderný 2 izbový byt, novostavbu, v centre mesta Galanta.Dispozícia: Priestranná predsieň, obývacia izba s kuchyňou, spálňa so šatníkom, kúpeľňa a...

2-izbový byt 54.32 m2 Galanta / Hlavná
Prenájom 505,- €

Ako zaradiť ponuku medzi TOP ponuky?

Ponuku zaradíte medzi TOP ponuky stlačením tlačidla TOP v pravej hornej časti každej ponuky.

Po kliknutí na „TOP“ sa zobrazia informácie o aktuálnej výške kreditu a ponuka. Nad ponukou sa nachádza zelené tlačidlo „Predĺžiť TOP“, po stlačení ktorého treba uviezť do otvoreného okienka počet dní, na ktoré má byť ponuka TOP ponukou. Voľbu potvrdíte stlačením zeleného tlačidla „Predĺžiť TOP“. Maximálny počet zvolených dní udáva, na koľko dní môžete jednu ponuku spraviť TOP ponukou pri aktuálnej výške kreditu.

Službu TOP zrušíte stlačením oranžového tlačidla „Zrušiť TOP“ a následne bude k aktuálnemu zostatku kreditov pripočítaná suma za nevyčerpané obdobie.