Víkendový domček s jedinečným výhľadom, Spišský Hrhov

Ľutujeme, ale ponuka ktorú hľadáte, bola odstránená. Našou snahou je zverejňovať len aktuálne ponuky.

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá je situovaná v krásnej prírode? Kde hluk mesta nehrozí a jej prednosťou je jedinečný výhľad na okolitú panorámu a príjemná susedská atmosféra? Vitajte na kopci nad Spišským Hrhovom. Priamo z veľkorozmerných okien, či terasy si vychutnáte pohľad, aký sa nenaskytne na žiadnom inom mieste v okolí. V diaľke môžete rozoznať nielen Spišský hrad, kaštieľ, či pohorie Braniska. Samotný domček sa nachádza na vynikajúcom mieste, a to prístupovej ceste k vyhliadke, ktorú cez víkendy a počas turistickej sezóny navštevuje množstvo turistov. Aj táto skutočnosť dodáva tejto nehnuteľnosti na atraktivite, kedy investíciu viete zúročiť aj v rámci služieb v turizme na ubytovanie, alebo prevádzku kaviarne a pod.
Samotný dom ponúka kúpeľňu, šatník a jednú veľkú miestnosť v tvare L s krbom (s výmenníkom), kuchynským kútom a samozrejme východom na priestrannú terasu.
Patrí k nemu aj samostatná technická miestnosť a svahovitý pozemok rozdelený na terasy. Tie ponúkajú možnosť riešenia okrasnej i relaxačnej záhrady, ako aj vybudovanie vonkajšieho sedenia, či bazénu.

Podobné realitné ponuky - Chata, Levoča

Víkendový domček s jedinečným výhľadom, Spišský Hrhov
Predaj 167.000,- €
Víkendový domček s jedinečným výhľadom, Spišský Hrhov

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá je situovaná v krásnej prírode? Kde hluk mesta nehrozí a jej prednosťou je jedinečný výhľad na okolitú panorámu a príjemná susedská atmosféra? Vitajte na kopci nad Spišským...

Chata 68 m2 Spišský Hrhov
Predaj, chata Poľanovce, chatová oblasť Branisko - Z...
Predaj 63.499,- €
Predaj, chata Poľanovce, chatová oblasť Branisko - Z...

AK túžite po čistej panenskej prírode, prostredie v tomto okolí ponúkanej chaty je pre Vás ideálne.V chatovej oblasti Branisko, okres Levoča Vám ponúkame na predaj rekreačnú chatu v tichom...

Chata 64 m2 Poľanovce
Názov Cena Druh Plocha Lokalita Typ
Víkendový domček s jedinečným výhľadom, Spišský Hrhov 167.000,- € Chata 68 m2 Spišský Hrhov predaj
Predaj, chata Poľanovce, chatová oblasť Branisko - Z... 63.499,- € Chata 64 m2 Poľanovce predaj