Výrobné/skladové priestory na prenájom, Budča pri Zvolene

Ľutujeme, ale ponuka ktorú hľadáte, bola odstránená. Našou snahou je zverejňovať len aktuálne ponuky.

Ponúkame na prenájom dva výrobné/skladové priestory pri obci Budča v uzavretom areáli. Prvá hala je murovaná o výmere 637,5 m2 (75 m x 8,5 m x 2,5 m) s prístavbou o rozmere 20 m x 5 m x 4 m. Súčasťou haly je miestnosť s krbom, kuchynkou a šatňou. Na druhej strane haly je ďalšia miestnosť využívaná ako kancelária. V hale je zavedená elektrika 230/400 V, kamery. Nehnuteľnosť bola využívaná na drevársku výrobu. Mesačný prenájom 700,- Eur + DPH/mesiac + energie. Druhá hala je tak isto murovaná, výmera 637,5 m2 (75 m x 8,5m x 2,5m), zavedená elektrina 230/400 V. Súčasťou budovy je dielňa o rozmere 10 m x 8,5 m. V sklade je trezorová miestnosť na vybavenie dielne. Mesačný nájom 900,- Eur + DPH/mesiac + energie. Okolo hál sú k dispozícií spevnené plochy o výmere cca 4 tis. m2, výborná manipulácia s nákladnými autami. Haly sú situované v dobrom prostredí, spojenie na diaľnicu (privádzač na R1) cca 500 m, pripojenie autobusovej zastávky cca 800 m. Haly je možné prenajímať buď jednotlivo, alebo v celku. Cena mesačného nájmu za obidve haly je 1 200,- Eur + DPH + energie. V prípade záujmu je aj možnosť odpredaja tejto nehnuteľnosti.

Predáme aj Vašu nehnuteľnosť. Pomôžeme Vám pri príprave nehnuteľnosti na predaj. Zabezpečíme pre Vás vypracovanie kvalitných kúpnych zmlúv, dohodneme znalecký posudok, vybavíme kataster, zabezpečíme odovzdanie nehnuteľnosti a prepis energií. V prípade potreby zabezpečíme pre Vás statický posudok, vypracovanie geometrických plánov, vypratanie nehnuteľnosti, právne poradenstvo. Nájdete nás v kancelárií na A.Sládkovičovej 1 vo Zvolene oproti hlavnej pošte a vedľa SLSP alebo na tel. čísle .

Podobné realitné ponuky

Výrobné/skladové priestory na prenájom,   Budča pri Zvolene
Prenájom 700,- €/mes.
Výrobné/skladové priestory na prenájom, Budča pri Zvolene

Ponúkame na prenájom dva výrobné/skladové priestory pri obci Budča v uzavretom areáli. Prvá hala je murovaná o výmere 637,5 m2 (75 m x 8,5 m x 2,5...

Výrobné priestory 1375 m2 Budča
Názov Cena Druh Plocha Lokalita Typ
Výrobné/skladové priestory na prenájom, Budča pri Zvolene 700,- €/mes. Výrobné priestory 1375 m2 Budča prenájom