Výstavba rodinných domov

Ľutujeme, ale ponuka ktorú hľadáte, bola odstránená. Našou snahou je zverejňovať len aktuálne ponuky.

Výstavba rodinného domu v dokončenom, skolaudovanom a s územným rozhodnutím na celý už oplotený areál, ktorý má už urobené všetky zemné práce , týkajúce sa rozvodu vody, kanalizácie, elektrickej energie a optických káblov na internet a TV až po vodovodnú a kanalizačnú šachtu a elektromeraciu skriňu na každom pozemku.

Zároveň sú už vyasfaltované cesty po celom areáli, pričom sú rozparcelované pozemky na ich kúpu a výstavbu rodinných domov. V jednotlivých troch zónach sú ceny odstupňované od 89€, 99€ až po 109€/m2 pozemku kde v cene pozemkov sú už zahrnuté náklady na projekčné práce, územné a stavebné rozhodnutie a cesty, chodníky v celom areáli. A tiež vybudované optické siete na internet a TV. Nad rámec bežného stavu sú tu už na každý pozemok urobené vodovodná šachta, kanalizačná šachta a elektro merná skriňa, čo znamená ďalšiu úsporu času , pričom náklady na ich vybudovanie a odsúhlasenie sú už v cene takto nadštandardne pripravených pozemkov.Ich pripojenie je už veľmi jednoduchá operácia s vodárňami a energetikou. A rovnako je to rýchle a jednoduché aj v prípade dohody s dodávateľom internetového a TV signálu.
Samotné rodinné domy sa budú môcť stavať buď individuálne, no bez zvýhodnení na cene pozemku alebo integrovane cez Secoland, kde opäť odpadá veľa odsúhlasovania, vzhľadom na to , že na celý areál sú vydané kolaudačné rozhodnutia a územné rozhodnutie na Secoland.
Rodiné domy budú konzultované s klientom a tak budú "ušité na mieru" podľa zadania klienta. Výhodou takéhoto postupu je aj jednoduchšie financovanie výstavby, kde na začiatku po zložení zálohy môže financovať výstavbu buď klient alebo Secoland a až na konci to bude preklopené na klienta, čo je ďalšia možná výhoda pre klienta.

Podobné realitné ponuky

Bungalov holodom
Predaj 259.000,- €
Bungalov holodom

V ponuke je bungalov vo výstavbe pred dokončením. pričom sa predáva ako holodom, s tým, že je možné dohodnúť sa na individuálnom dokončení. Ide o uzavretý areál, ktorý je celý...

Výstavba domov 580 m2 SECOLAND Košťany
TURANY - pozemok na Družstevnej ulici 2140m2
Predaj 53.500,- €
TURANY - pozemok na Družstevnej ulici 2140m2

Predstavujeme Vám rovinatý, trávnatý pozemok v lokalite TURANY.Pozemok má výmeru 2.140m2. Nachádza v lokalite UBLAC, kde sa plánuje IBV / v blízkosti sa už stavajú nové rodinné domy/...

Výstavba domov 2140 m2 Turany / Družstevná
Názov Cena Druh Plocha Lokalita Typ
Bungalov holodom 259.000,- € Výstavba domov 580 m2 SECOLAND Košťany predaj
TURANY - pozemok na Družstevnej ulici 2140m2 53.500,- € Výstavba domov 2140 m2 Turany
Družstevná
predaj