ZNÍŽENÁ CENA! Útulný, historický Apartmán FRESCO v Paláci, Banská Štia

Ľutujeme, ale ponuka ktorú hľadáte, bola odstránená. Našou snahou je zverejňovať len aktuálne ponuky.

Ponúkame Vám Apartmán FRESCO, ktorý je situovaný na prvom poschodí mestského paláca. História mestskému paláca Krečmáry-Geramb, presahuje päť storočí, objekt patrí k najväčším stavbám meštianskeho charakteru v Banskej Štiavnici. Lokalita, priamo v centre a v blízkosti dominanty Banskej Štiavnice – Starého zámku, napovedá o jeho význame a statuse majiteľov. Palác počas storočí obývali významní mešťania a šľachtici. Po desaťročiach chátrania je od roku 2021 objekt mestského paláca opäť obnovený a začína svoju novú púť v srdci jedného z najúžasnejších miest Slovenska.

Konštrukcie sú kamenné. Apartmán má open koncept priestor, obývačku s kuchyňou, spálňu, vstupnú halu a samostatnú kúpeľňu s WC a sprchovým kútom. Súčasťou apartmánu je aj 1/3 podiel na spoločnej chodbe. Interiér apartmánu s prihliadaním na osobitý charakter priestoru navrhol na zákazku dizajnér indického pôvodu Ashok Priyadarshi Nayak. V priestore apartmánu sa nachádza aj pôvodné odborne zreštaurované historické fresco, práve preto ten názov.

Predávajúci uprednostňuje predaj troch apartmánov: ELEGANCE, FRESCO a ROMANCE spolu. V tom prípade rátajte zo signifikantnou zľavou za cenu 545 000,- euro.

Podobné realitné ponuky - Garsónka, Banská Štiavnica

ZNÍŽENÁ CENA! Útulný, historický Apartmán FRESCO v Paláci, Banská Štia
Predaj 168.000,- €
ZNÍŽENÁ CENA! Útulný, historický Apartmán FRESCO v Paláci, Banská Štia

Ponúkame Vám Apartmán FRESCO, ktorý je situovaný na prvom poschodí mestského paláca. História mestskému paláca Krečmáry-Geramb, presahuje päť storočí, objekt patrí k najväčším stavbám meštianskeho charakteru v Banskej Štiavnici. Lokalita...

Garsónka 48 m2 Banská Štiavnica