Na predaj obchodné priestory TRAKT B v budove Mlynskej Bašty, KE

Štát.: Slovensko
Mesto.: Košice - Staré Mesto
Lokalita.: Košice - mestská časť Staré Mesto
Ulica.: Továrenská
predaj - Obchodné priestory
Cena v RK
Ponúknite vlastnú cenu

3644x zobrazená v zozname / 315x zobrazená detailne / 315x zobrazená detailne tento mesiac

Obchodné priestory – Trakt B na predaj v lokalite Košice - mestská časť Staré Mesto v Starom Meste, Košice
Ponúkame Vám na predaj unikátne priestory v budove národnej kultúrnej pamiatky Mlynská bašta, ktorá sa nachádza v severnej časti mestskej pamiatkovej rezervácie v Košiciach, najväčšej svojho druhu na Slovensku.

Mlynská bašta sa nachádza uprostred Mariánskeho dvora a dotvára novo vybudovaný polyfunkčný projekt Rezidencia Mlynská bašta. Ide o jediný zachovalý pozostatok fortifikačného systému stredovekých Košíc.

Je to dvojpodlažná budova s jedným nadzemným a jedným podzemným podlažím. Obe podlažia sú pripravené na ďalšie dispozičné úpravy, a to podľa potrieb a zámerov konkrétneho klienta. Priestory sú vhodné na umiestnenie obchodných, kancelárskych, vernisážnych, prípadne medicínskych prevádzok.

Budova prešla kompletnou rekonštrukciou - exteriér objektu je vyhotovený v zmysle nariadení Krajského pamiatkového úradu Košice, t.j. nové kazetové okná, dvere, reštaurovaná umelecká fasáda, nová strecha s hydro a termo izoláciou, zelená strecha.

Interiér budovy sa nachádza v stave stabilizovanej hrubej stavby s prípojkami médií privedenými do vnútra budovy – voda/kanál, ELI, teplo, plyn, slaboprúdy. Teplo do budovy je dodávané prostredníctvom odovzdávacej stanice tepla spoločnosti TEHO, s.r.o. umiestnenej v 1PP.

Budova je dokončená do stavu Shell and core, má skolaudované spoločné priestory a oficiálne schválený dizajn manuál využitia južnej fasády objektu Krajským pamiatkovým úradom v Košiciach (dizajn manuál je k nahliadnutiu v RK). Budova je v správe profesionálnej správcovskej spoločnosti.

TRAKT B o výmere 235,80 m2 s vlastnými prípojkami médií a samostatným zápisom na liste vlastníctva je rozdelený do dvoch podlaží:

1.PP o výmere 109,53 m2 ( B-1 40,11 m2, B -2 69,42 m2 )


1.NP o výmere 126,27 m2

K priestorom je možné dokúpiť 8 parkovacích miest s kontrolovaným vstupom v bezprostrednej blízkosti objektu
.

Pôdorys nájdete v prílohe.Cena Traktu B: bližšie informácie v RK

Vaše hodnotenie ponuky

Analýza ceny predaja obchodného priestoru v Košiciach - Staré Mesto na ulici Továrenská

V Cenovej mape evidujeme za minulé obdobie predaj 1 obchodného priestoru v Košiciach - Staré Mesto. Pre bližšie informácie zavolajte na tel. číslo 0940477.., uveďte číslo ponuky ZR-80...

Kontaktujte

Lenka Brucknerová

Lenka Brucknerová

0940477.. zobraziť 0940477077

MARBOR REAL s.r.o.

MARBOR REAL s.r.o.

Kováčska 28, Košice- Staré mesto 040 01

Pošli SMSku nasnímaním kódu

Podrobné informácie

Statusaktívne

Kontaktný formulár

Zaujala vás ponuka č. ZR-809977 ? Kontaktujte nás.

V súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzujem odoslaním správy správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Čestne vyhlasujem, že udeľujem prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním osobných údajov v rozsahu položiek formuláru na účel kontaktovania ma.