Späť
Nájdite mi nehnuteľnosť
Nájdite mi nehnuteľnosť

Predajte moju nehnuteľnosť

Vlastníte nehnuteľnosť, ktorú by ste radi predali? Nerobte si starosti a nechajte to na nás! Ako Združenie realitných kancelárií Slovenska máme vytvorený vlastný systém zdieľania ponúk, vďaka čomu sa k vašej ponuke dostanú všetky naše členské realitné kancelárie. Každá z nich má navyše vlastnú databázu záujemcov, ktorým by sa mohla páčiť práve vaša nehnuteľnosť.

Zistite orientačnú sumu, za ktorú by sa mala predávať vaša nehnuteľnosť

Po vyplnení nasledovných údajov vám zobrazíme približnú cenu, za ktorú sa ponúkajú nehnuteľnosti ako je tá vaša a zároveň vašu ponuku posunieme členským realitým kanceláriám.

1
2
3
4
5

Vyberte typ nehnuteľnosti

Platba

Platba

Platba

Platba

Ako zistíme, akú ma hodnotu vaša ponuka?

Cenový odhad zisťujeme cez backOFFICE® Realitný skener, ktorý skenuje najväčšie realitné portály na Slovensku a špeciálnym prepočtom zistí, v akej cene sa aktuálne inzerujú nehnuteľnosti podobné tej vašej. Nástroj využívajú realitní profesionáli z celého Slovenska a vedia svojim klientom vygenerovať aj Trhový report, ktorý je sofistikovanejšou správou o tom, ako stanoviť cenu nehnuteľnosti. Pokiaľ ste realitný maklér a máte záujem začať využívať backOFFICE® vrátane skeneru, kontaktujte backOFFICE®.

Realitný softvér