NA PREDAJ – RUŽINOV okr. BRATISLAVA II POZEMOK na výstavbu objektov bý

Ľutujeme, ale ponuka ktorú hľadáte, bola odstránená. Našou snahou je zverejňovať len aktuálne ponuky.

RK Quality SC, ako realitná kancelária s vyše 18-ročnými skúsenosťami vo svojom odbore, ponúkame svojim klientom jedinečné benefity: garanciu vrátenia rezervačného poplatku v plnej výške v prípade, že Vám nezabezpečíme financovanie kúpnej ceny tejto nehnuteľnosti a navyše u nás neplatíte žiadne poplatky za znalecký posudok ani za kolky na katastri.

Lokalita: RUŽINOV, okr. BRATISLAVA II.

Video: https://youtu.be/wiHim1lcEmM

RK Quality SC Vám prináša ponuku na predaj perspektívneho stavebného pozemku, ktorý sa nachádza v lokalite Domové role v Ružinove. Pozemok má celkovú plochu 1528 m2, v súčasnosti zapísaný na LV ako orná pôda. Šírka pozemku je 25 m v tvare lichobežníka. Pozemok sa predáva v celku.

UPI, funkčné využitie A: územia slúžiace pre umiestnenie polyfunkčných objektov bývania a občianskej vybavenosti, rodinné domy, zariadenia športu, drobných prevádzok a služieb. K pozemku vedie verejná prístupová spevnená cesta, z druhej strany poľná cesta. Pozemok je rovinatý - zatrávnený. Inžinierske siete sú v dosahu cca 50 m: elektrina.

Vhodné pre developera na výstavbu podľa UPI alebo ako investičný pozemok.

Cena k jednaniu: 100,- EUR/m2.

Kontakt (dočasné zastupovanie kolegyňou):

Lea Iveta Richesová, RK Quality SC, mobil , pevná linka , mail:ABEZPEČÍME VÁM VÝHODNÚ HYPOTÉKU A DOFINANCOVANIE TEJTO NEHNUTEĽNOSTI - ZDARMA (pretože nášho hypoporadcu platia banky) A PROMPTNE - vybavte všetko na jednom mieste, lacnejšie ako kdekoľvek inde. U NÁS NEPLATÍTE NÁKLADY ZA ZNALECKÝ POSUDOK A OSTATNÉ POPLATKY.

Kompletnú ponuku našej RK Quality SC nájdete na stránke: www.NehnutelnostiSenec.sk

Navštíviť nás môžete osobne na adrese:
RK Quality SC, Lichnerova 25, 903 01 Senec
na pešej zóne - v obchodnom dome KOCKA (na prízemí - hneď pri ČSOB)
Pevná linka:
FB: facebook.com/realitnakancelaria.qualitysc

NAŠE RECENZIE: https://g.page/r/CfOCHUunngyYEAI/revie

Podobné realitné ponuky - Pozemky - bývanie, Bratislava II