Na predaj zabehnutá, fungujúca poľnohospodárska spoločnosť

Štát.: Slovensko
Mesto.: Rimavská Sobota
Lokalita.: Rimavská Sobota
predaj - Zvláštne nehnuteľnosti
Cena v RK
Ponúknite vlastnú cenu

513x zobrazená v zozname / 95x zobrazená detailne / 95x zobrazená detailne tento mesiac

Ponúkame na predaj zabehnutú a fungujúcu poľnohospodársku spoločnosť s ručením obmedzeným na juhu rimavskosobotského okresu v katastrálnom území Petroviec. Spoločnosť hospodári na cca 400 ha prenajatej poľnohospodárskej pôdy. Nájomné zmluvy s vlastníkmi pôdy sú uzavreté väčšinou ešte na ďalších 10-15 rokov. Kvôli členitosti terénu sú v tejto lokalite vyššie dotácie – 300 eur/ha. V cene predaja sú hospodárske budovy, stádo hovädzieho dobytka (cca 100 kusov), nové, moderné poľnohospodárske stroje a postúpenie nájomných zmlúv. Medzi hospodárskymi budovami sú tri zrekonštruované maštale, prerobené na voľné státie hovädzieho dobytka s vonkajším výbehom a zastrešeným kŕmnym žľabom, veľký senník s modernou technológiou, veľký sklad obilia, oceľový senník, silážna jama, veľká dielňa s montážnou jamou a ďalšie. Predávajú sa aj pozemky pod tými hospodárskymi budovami. Spoločnosť má vlastnú studňu s vlastným vodojemom. Približne 15 ha ornej pôdy je oplotený novým, 2,5 m vysokým plotom.

Cena za predaj poľnohospodárskej spoločnosti je dohodou.

Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 8 rokov nám dôverujú tisícky klientov.
Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

Informujte sa o ponuke kým je aktuálna!

V súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzujem odoslaním správy správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Čestne vyhlasujem, že udeľujem prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním osobných údajov v rozsahu položiek formuláru na účel kontaktovania ma.

Podrobné informácie

Statusaktívne