Ochrana pred INFLÁCIOU - Pr. AREÁL 9500 m2 s objektom 2060 m2 - Košice

Štát.: Slovensko
Mesto.: Košice-okolie
Lokalita.: Kechnec
Ulica.: Priemyselný Park
2060 m²
2
predaj - Sklady a haly
650.000,- € +DPH, vrátane provízie

23026x zobrazená v zozname / 1864x zobrazená detailne / 32x zobrazená detailne tento mesiac

OCHRÁŇTE PENIAZE pred INFLÁCIOU. INVESTUJTE do NEHNUTEĽNOSTI !!!

Realitná spoločnosť PROFI REALITY SABOL EXKLUZÍVNE ponúka na PREDAJ priemyselný AREÁL o rozlohe 9500 m2 s kombinovanou priemyselnou budovou o celkovej úžitkovej ploche 2060 m2 v priemyselnom parku KECHNEC, okres Košice - Okolie.

Spolupráca s RK vítaná. K dispozícii Znalecký Posudok z 05/2016

LOKALITA:


Nehnuteľnosť je situovaná v dobre logisticky umiestnenom priemyselnom parku KECHNEC hneď pri rýchlostnej ceste R4 / Výňatok z tech. špecifikácie priem. parku Kechnec - PP je priamo napojený na R4, D1 - 29 km, Napojenie na európsku diaľničnú sieť cez Maďarsko (diaľnica M30) je od hraníc parku približne 2 km, cestná komunikácia R4, ktorá prechádza okolo zóny Kechnec, je súčasťou koridoru severojužného dopravného medzinárodného ťahu Pobaltie – Poľsko – Slovensko – Maďarsko – Balkán. Kompletné info nájdete na stránke ministerstva hospodárstva priemyselneparkyslovenska.sk/sk/156/kechnec/priemyselna-zona/170/priemyselny-park-kechnec

AREÁL:


Obdĺžnikový tvar o rozmeroch 151 x 63 m (9500 m2), rovina, kompletne oplotený s 2 vstupnými posuvnými bránami a vrátnicou, spevnený cestný vnútroareálový okruh, prístup z obecnej asfaltovej cesty (aj kamióny) - viď foto.

NEHNUTEĽNOSŤ:


Nehnuteľnosť tvorí stavba murovaná z pórobetónových tvárnic, postavená a kolaudovaná v roku 2004, členená na dva dilatačné a prevádzkové celky: baliareň so sociálno-administratívnou časťou a výrobná časť a betónovú expedičnú plochu s nájazdovou rampou pre VZV. Ide o stavbu s technologicky uceleným programom výroby aktuálne zameraným na potravinárstvo, avšak S MOŽNOSŤOU MODIFIKÁCIE na rôznorodý účel.
BALIAREŇ SO SOCIÁLNO-ADMINISTRATÍVNOU ČASŤOU – na prvom nadzemnom podlaží sa nachádzajú jednotlivé priestory ako sú vstup s elektronickou identifikáciou zamestnancov, kancelárie, šatne so sociálnym zázemím samostatne pre mužov a pre ženy, kotolňa s prípravou TÚV, priestor pre balenie a expedíciu produktov, skladové priestory suché, vstavba chladeného skladu zabalených výrobkov, prevádzka pre čistenie zeleniny a schodisko na 2.NP. Na druhom nadzemnom podlaží sa nachádzajú kancelárie, sociálne zariadenie, kuchynka a terasa
VÝROBNÁ ČASŤ – je usporiadaná v dvoch výškovo oddelených úrovniach. V spodnej časti sú po stranách osadené sudy z polyetylénu pre ukladanie rezanej kapusty k procesu kysnutia a v hornom časti v strede objektu priestor pre manipuláciu. Vstup surovín je cez otvorenú manipulačnú rampu v zadnej časti stavby a výstup k baliarni priamym prevádzkovým prepojením.
EXPEDIČNÁ RAMPA - 13 x 17 m (210 m2) s nájazdovou plochou pre VZV / 3 obslužné rampy z každej strany budovy.

Stavba je vybavená rozvodom obecnej vody, rozvodom vody z vlastnej kopanej studne, kanalizáciou, elektrickou inštaláciou 380V, rozvodom zemného plynu, stlačeného vzduchu, vzduchotechnikou, kamerový systém, systém kontroly dochádzky, zabezpečovací systém vnútorných priestorov, vykurovanie centrálne na zemný plyn prostredníctvom oceľových radiátorov z kotla priamo v prevádzke balenia a v kotolni s centrálnou prípravou TÚV. Nášľapné vrstvy podláh baliarne s chemickou odolnosťou, chodby, soc. zázemia a schodiska z bežnej keramickej dlažby. Povrch stien ošetrený umývateľným povrchom z ker. obkladom. Priestory kancelárií s povrchom stien a stropov vápenná štuková omietka s hygienickou maľbou.

V zadnej časti pozemku sa nachádza 2 x chladený sklad surovín (každý 170 m2) a na strane budovy sklad obalov a sklad paliet.

VIAC FOTO NA VYŽIADANIESTAV NEHNUTEĽNOSTI:
Súčasný technický stav stavieb dobrý bez potreby vykonávania rekonštrukčných prác na prvkoch dlhodobej, či krátkodobej životnosti.

CENA: 650.000,-€ + DPH, Vlastník: PO, platca DPH. Financovanie možné vlastnými zdrojmi alebo úverom.

ID: SV49PRSKOPExVaše hodnotenie ponuky

Spočítajte si svoju hypotéku

Výška hypotéky  €
Doba splácania  rokov
Úroková sadzba  %
Mesačná splátka pri 1 % p. a.

Podrobné informácie

Celková rozloha9500 m²
Úžitková plocha2060 m²
Počet poschodí2
Vlastníctvofiremné
Statusaktívne
Prístupová cestaasfaltová cesta

Kontaktný formulár

Zaujala vás ponuka č. ZR-SV49PRSKOPEx ? Kontaktujte nás.

V súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzujem odoslaním správy správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Čestne vyhlasujem, že udeľujem prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním osobných údajov v rozsahu položiek formuláru na účel kontaktovania ma.

Pozícia realitnej ponuky

650.000,- €
Cena nehnuteľnosti 100.000,- € 650.000,- €
9500 m²
Celková rozloha 3055 m² 9500 m²
2060 m²
Úžitková plocha 1051 m² 2060 m²