Veľký pozemok v obci Dobrohošť, vhodný pre výstavbu 1 alebo 2 rodinnýc

Štát.: Slovensko
Mesto.: Dunajská Streda
Lokalita.: Dunajská Streda
1377 m²
1377 m²
predaj - Pozemky - bývanie
120.000,- €
87,15 €/m2
Ponúknite vlastnú cenu

1639x zobrazená v zozname / 172x zobrazená detailne / 172x zobrazená detailne tento mesiac

Pozemok sa nachádza na začiatku obce s výborným prístupom, pričom pri pozemku sú všetky IS okrem plynu. Výmera pozemku s obdĺžnikovým tvarom so šírkou 43m umožňuje prípadné rozdelenie na 2 plnohodnotné veľké stavebné pozemky s prístupom od cesty.
Územný plán obce je v schvaľovacom procese a celé okolie je súčasťou rozvojového územia určeného pre výstavbu rodinných domov.

Obec Dobrohošť sa nachádza na ostrove, teda na území medzi starým korytom Dunaja a vodným dielom. Výhodou tohto prostredia je množstvo zelene a vodných plôch, lužné lesy, veľa ramien Dunaja, ktoré sú rajom pre rybárov, prechádzky či splavovanie, prechádzajúce cyklotrasy popri Dunaji s pripravovaným premostením do obce Dunakiliti v Maďarsku. Mnoho domácich si pochvaľuje kvalitu životného prostredia a zdravé ovzdušie.

Občianska vybavenosť a okolie: potraviny, čárda, pošta, bankomat, materská škôlka, kultúrny dom, ranč, futbalové ihrisko. Obecný autobus ponúka rozvoz detí do najbližších základných škôl v Bratislave, čo je jednou z ďalších výhod pre rodiny, ktoré plánujú svoju budúcnosť v tomto prostredí. Okrem dostupnosti do Bratislavy popri hrádzi cez Čuňovo je napojenie na novovybudovaný Lužný most, ale atraktívna je aj bezplatná preprava trajektom z Vojky do Kyselice pri Šamoríne s výhodami pre obyvateľov priľahlých obcí.
Atrakcie okolia: Šulianske a Vojčianske jazerá, Vodné dielo Gabčíkovo, množstvo cyklotrás, vodácky areál v Čuňove, galéria Danubiana atď.

Informujte sa o ponuke kým je aktuálna!

V súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzujem odoslaním správy správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Čestne vyhlasujem, že udeľujem prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním osobných údajov v rozsahu položiek formuláru na účel kontaktovania ma a posielania vyhovujúcich realitných ponúk (súhlas je možné odvolať).

Podrobné informácie

Rozloha pozemku1377 m²
Úžitková plocha1377 m²
Statusaktívne

Vaše hodnotenie ponuky