PREDAJ: Pozemok pre výstavbu rodinného domu vo Veľkej Lúke, 593 m2, ok

Štát.: Slovensko
Mesto.: Zvolen
Lokalita.: Veľká Lúka
Ulica.: Záhumnie
593 m²
predaj - Pozemky - bývanie
65.230,- €
110,- €/m2
Ponúknite vlastnú cenu

980x zobrazená v zozname / 109x zobrazená detailne / 109x zobrazená detailne tento mesiac

CHYSTÁTE SA STAVAŤ A EŠTE NEMÁTE VHODNÝ POZEMOK?


ZÁHUMNIE VO VEĽKEJ LÚKE PONÚKA NOVÚ PRÍLEŽITOSŤ.
DOHODNITE SI OBHLIADKU A ZÍSKAJTE VIAC INFORMÁCIÍ.

DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť, exkluzívne ponúka na predaj pozemok pre výstavbu rodinného domu v novej uličnej zástavbe v časti Veľká Lúka - Záhumnie.

PREDMET PONUKY


Rovinatý, slnečný, udržiavaný, sever-juh orientovaný pozemok pre výstavbu rodinného domu s výmerou cca 593 m2.
Pozemok je v záväznom územnom pláne obce Veľká Lúka určený pre výstavbu rodinného domu, ako súčasť územia určeného pre individuálnu bytovú výstavbu v lokalite Záhumnie.

Inžinierske siete a infraštruktúra


- pripojenie na el. energiu do 100 m
- pripojenie na verejný vodovod do 100 m
- likvidácia odpadových vôd nepriepustnou žumpou a i.
- pripojenie na plyn - bez možnosti pripojenia v danej časti obce

Prístupová cesta k pozemku je asfaltová, ďalšie komunikácie - miestnu komunikáciu je potrebné vybudovať na náklady staviteľov - majiteľov pozemkov pre výstavbu rodinných domov v území a to spolu s inžinierskymi sieťami a v súlade s územným plánom.
Realitná kancelária zabezpečuje proces odkúpenia podielov na pozemkoch pod miestnu komunikáciu (618 m2 podľa geometrického plánu, cena za m2 v jednaní), podiel na pozemku bude určený v závislosti od počtu rodinných domov, ktoré ju budú využívať (5-7).

LOKALITA


Obec Veľká Lúka je počtom obyvateľov menšou obcou, vyhľadávanou a lukratívnou pre trvalé bývanie vzhľadom na svoju polohu. Vzdialená je 3 km od mesta Sliač, 9 km od okresného mesta Zvolen, 20 km od krajského mesta Banská Bystrica a má vynikajúcu dostupnosť k hlavným dopravným trasám (R1, R2) a letisku Sliač (6 m). Obec je dobre dostupná autobusovým, aj vlakovým spojením.
Základné služby občianskej vybavenosti sú dostupné v obci (potraviny, obecný úrad, MŠ, pohostinstvo), širšie služby (pošta, ZŠ a i.) sú dostupné v neďalekých mestách Sliač a Zvolen.
Okolie obce poskytuje dostatok príležitostí pre pracovné aktivity, voľný čas, aj rekreáciu: blízkosť okresného a krajského mesta, kúpeľných miest (Holyday Park a kúpele v Kováčovej (7 km), Kúpele Sliač (4 km)), Zvolenská priehrada (13 km), letisko v Očovej (22 km), Ski Resort Šachtičky (30 km), Ski Králiky (27 km), lyžiarske stredisko Skalka (24 km), cyklotrasy, turistické a náučné chodníky, historické a kultúrne pamiatky a podujatia.

HODNOTENIE MAKLÉRA


Vlastniť rodinný dom vo Veľkej Lúke je devízou budúcnosti - nová, vyhľadávaná lokalita s výbornou dostupnosťou k väčším mestám, priestor pre kľudné, komunitné bývanie, príjemné, tiché prostredie pre rodinný život.... Hoci cesta k tomuto bývaniu nie je celkom jednoduchá, predností života "na Záhumní" sú príležitosťou a výzvou zabojovať za svoj sen.

CENA


Cena pozemku pre výstavbu rodinného domu je 110 Eur/m2, t.j. 65.230 Eur
Cena za pozemok pre výstavbu rodinného domu zahŕňa náklady za kompletný servis realitnej kancelárie DOBRÉ REALITY s.r.o., vrátane servisu pri odkúpení podielu na pozemku pre prístupovú cestu. V prípade záujmu zabezpečíme pomoc pri financovaní kúpy pozemku z úverových zdrojov.

Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 10 rokov nám dôverujú tisícky klientov.
Hľadáme nových kolegov a ponúkame najvýhodnejšie podmienky! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera

Informujte sa o ponuke kým je aktuálna!

V súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzujem odoslaním správy správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Čestne vyhlasujem, že udeľujem prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním osobných údajov v rozsahu položiek formuláru na účel kontaktovania ma.

Podrobné informácie

Rozloha pozemku593 m²
Statusaktívne