PREDAJ: Veľká Lúka - Záhumnie - pozemok pre rodinný dom, 772 m2

Štát.: Slovensko
Mesto.: Zvolen
Lokalita.: Veľká Lúka
Ulica.: Záhumnie
772 m²
predaj - Pozemky - bývanie
77.200,- €
100,- €/m2
Ponúknite vlastnú cenu

989x zobrazená v zozname / 120x zobrazená detailne / 120x zobrazená detailne tento mesiac

VEDELI STE, ŽE VO VEĽKEJ LÚKE NA ZÁHUMNÍ ČAKÁ NA VÁS VYSNÍVANÝ POZEMOK?
POPONÁHĽAJTE SA NA OBHLIADKU, OD ZVOLENA, OD BYSTRICE JE DO VEĽKEJ LÚKY LEN NA SKOK!

DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť, exkluzívne ponúka vo Veľkej Lúke, časť Záhumnie, na predaj pozemok pre výstavbu rodinného domu.

PREDMET PONUKY


Rovinatý, slnečný, udržiavaný, severovýchodne orientovaný pozemok pre výstavbu rodinného domu s výmerou cca 772 m2, situovaný v zastavanom území obce Veľká Lúka. Pozemok je v záväznom územnom pláne obce Veľká Lúka určený pre výstavbu rodinného domu, ako súčasť územia určeného pre individuálnu bytovú výstavbu v lokalite Záhumnie.

Inžinierske siete a infraštruktúra


- pripojenie na el. energiu do 100 m
- pripojenie na verejný vodovod do 100 m
- likvidácia odpadových vôd nepriepustnou žumpou a i.
- pripojenie na plyn - bez možnosti pripojenia v danej časti obce

Prístupová cesta k pozemku je asfaltová, ďalšie komunikácie - miestnu komunikáciu a prístupovú cestu je potrebné vybudovať na náklady staviteľov - majiteľov pozemkov pre výstavbu rodinných domov v území a to spolu s inžinierskymi sieťami a v súlade s územným plánom.
Realitná kancelária zabezpečuje proces odkúpenia podielov na pozemkoch pod:
- miestnu komunikáciu (618 m2 podľa geometrického plánu, cena za m2 v jednaní), podiel na pozemku bude určený v závislosti od počtu rodinných domov, ktoré ju budú využívať (5-7),
- prístupová cesta (489 m2, cena 60 Eur/m2), podiel na pozemku bude určený v závislosti od počtu rodinných domov, ktoré ju budú využívať (4), presnú výmeru určí geometrický plán.

LOKALITA


Obec Veľká Lúka je počtom obyvateľov menšou obcou, vyhľadávanou a lukratívnou pre trvalé bývanie vzhľadom na svoju polohu. Vzdialená je 3 km od mesta Sliač, 9 km od okresného mesta Zvolen, 20 km od krajského mesta Banská Bystrica a má vynikajúcu dostupnosť k hlavným dopravným trasám (R1, R2) a letisku Sliač (6 m). Obec je dobre dostupná autobusovým, aj vlakovým spojením.
Základné služby občianskej vybavenosti sú dostupné v obci (potraviny, obecný úrad, MŠ, pohostinstvo), širšie služby (pošta, ZŠ a i.) sú dostupné v neďalekých mestách Sliač a Zvolen.
Okolie obce poskytuje dostatok príležitostí pre pracovné aktivity, voľný čas, aj rekreáciu: blízkosť okresného a krajského mesta, kúpeľných miest (Holyday Park a kúpele v Kováčovej (7 km), Kúpele Sliač (4 km)), Zvolenská priehrada (13 km), letisko v Očovej (22 km), Ski Resort Šachtičky (30 km), Ski Králiky (27 km), lyžiarske stredisko Skalka (24 km), cyklotrasy, turistické a náučné chodníky, historické a kultúrne pamiatky a podujatia.

HODNOTENIE MAKLÉRA


Získať pozemok a postaviť si dom vo Veľkej Lúke je túžbou mnohých rodín. Veľká Lúka je výnimočná svojou polohou a dostupnosťou do Banskej Bystrice, Zvolena, aj kúpeľných miest Sliač, či Kováčová, s ktorými sa spájajú pracovné príležitosti, kultúrne, vzdelávacie a voľnočasové možnosti, ale aj mnohoraká dostupnosť dopravy a služieb, či blízkosť prírody. Benefitom je tiché prostredie pre rodinné bývanie v novej uličnej zástavbe na okraji obce s príjemnými výhľadmi.

CENA


Cena pozemku pre výstavbu rodinného domu je 100 Eur/m2, t.j. 77 200 Eur
Cena za pozemok pre výstavbu rodinného domu zahŕňa náklady za kompletný servis realitnej kancelárie DOBRÉ REALITY s.r.o., vrátane servisu pri odkúpení podielu na pozemku pre miestnu komunikáciu a prístupovú cestu. V prípade záujmu zabezpečíme pomoc pri financovaní kúpy pozemku z úverových zdrojov.

Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 10 rokov nám dôverujú tisícky klientov.
Hľadáme nových kolegov a ponúkame najvýhodnejšie podmienky! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera

Informujte sa o ponuke kým je aktuálna!

V súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzujem odoslaním správy správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Čestne vyhlasujem, že udeľujem prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním osobných údajov v rozsahu položiek formuláru na účel kontaktovania ma.

Podrobné informácie

Rozloha pozemku772 m²
Statusaktívne