VRK REAL PLUS s.r.o. Hutnícka 22
Košice
040 01

O realitnej kancelárií VRK REAL PLUS s.r.o.

Od roku 1997 poskytujeme realitné služby v Košiciach a okolí. Svojim klientom ponúkame stabilitu, serióznosť, férové podmienky a 25 rokov skúseností na realitnom trhu.

Špecializujeme sa na okamžitý výkup nehnuteľností. Odkupujeme aj nehnuteľnosti, ktorých predaj sa kvôli exekúciám, dlžobám, vlastníckym právam stáva ťažko realizovateľný. Nie je pre nás problém vyriešiť dlhy na nájomnom, záložné práva v prospech bánk aj nebankových inštitúcií, exekúcie a dražobné spoločnosti.

Okrem výkupu nehnuteľností sprostredkúvame predaj, kúpu a prenájom nehnuteľností hlavne v oblasti Východného Slovenska. Zabezpečíme rôzne zmluvy súvisiace s prevodom nehnuteľností a to formou realitného servisu. Klientom ponúkame autorizáciu zmlúv advokátom, vlastného hypotekárneho poradcu a ohodnotenie nehnuteľnosti. Poskytujeme aj odmenu za tip.

Našu realitnú kanceláriu od začiatku vedie Kristián Vasilev, konateľ spoločnosti v spolupráci s asistentkami, právnikmi a realitnými maklérmi, ktorí majú dlhoročnú prax v predaji a nákupe nehnuteľností. Svojich spolupracovníkov si starostlivo vyberáme, pretože si zakladáme na individuálnom prístupe ku klientovi a na profesionalite.

Ponuky realitnej kancelárie VRK REAL PLUS s.r.o.