1izbový - zariadený byt s nájomníkmi na Jantárovej ceste

Ľutujeme, ale ponuka ktorú hľadáte, bola odstránená. Našou snahou je zverejňovať len aktuálne ponuky.Ponúkam na predaj 1izbový byt na Jantárovej ceste, v jednom z najkľudnejších okolí Dunajskej Stredy na Jantárovej ceste. Byt o rozlohe 36 m2 sa nachádza na 2/4.podlaží v zateplenom bytovom dome. Byt prešiel rekonštrukciou v roku 2013. Menené boli: elektrické rozvody, okná, parkety, dlažby a kachličky. Pribudla kuchynská linka. Celá kúpeľňa a toaleta bola prerobená.
Dispozičné riešenie: - predsieň, - kuchyňa, - obývacia izba, - kúpeľňa a toaleta.
Byt ponúkam so zariadením. K dispozícií: vstavané skrine a nábytok, elektrické spotrebiče ako šporák, digestor, mikrovlnka, chladnička s mrazničkou a práčka + 2 skladovacie miestnosti v pivnici.
Výhody: zelené a kľudné okolie, dobrí susedia, výborná občianska vybavenosť ( nemocnica, lekárne, potraviny ako Coop a Lidl nablízko ) Ideálne pre záujemcov s investičným účelom. Na byte bývajú nájomcovia do októbra 2021.
Mesačné režijné náklady: 83 Eur - Bytové družstvo, 22 Eur – elektrina, 4 Eur – plyn.
Na byte neviaznu žiadne ťarchy.
Predajná cena: 49 990 Eur. Kúpa je podmienená rezerváciou v sume 2000 Eur.

Kontakt: Zoltán Farkas,
Srdečne Vás vítam na obhliadke.
Ponúkam i bezplatné služby hypotekárnych špecialistov, ktorí vybavia pre Vás úver podľa vašej potreby v banke, ktorá Vám umožní kúpu nehnuteľnosti za čo najvýhodnejších podmienok. Taktiež Vám môžem odporučiť znalcov.

Podobné realitné ponuky - 1-izbový byt, Dunajská Streda

REZERVOVANE 1i. BYT s balkónom  v CENTRE MESTA- DUNA PALOTA Dun.Streda
Predaj 73.000,- €
REZERVOVANE 1i. BYT s balkónom v CENTRE MESTA- DUNA PALOTA Dun.Streda

Hľadáte 1 izbový byt s balkónom v centre mesta v Dunajskej Strede ? Ak ÁNO , táto nehnuteľnosť je pre Vás !Realitná kancelária Xpert Reality s.r.o. ponúka na predaj priestranný...

1-izbový byt 62 m2 Dunajská Streda / Galantská cesta
Názov Cena Druh Plocha Lokalita Typ
REZERVOVANE 1i. BYT s balkónom v CENTRE MESTA- DUNA PALOTA Dun.Streda 73.000,- € 1-izbový byt 62 m2 Dunajská Streda
Galantská cesta
predaj