Chata a chalupa - Rakaca - Maďarsko

Ľutujeme, ale ponuka ktorú hľadáte, bola odstránená. Našou snahou je zverejňovať len aktuálne ponuky.

BROKER-REAL ... realitná kancelária ponúka na predaj Chalupu v Rakaca - Maďarsko. Chalupa sa nachádza na pokojnej zalesnenej strane jazera Rakaca. Drevenica má obývaciu izbu, spálňu, kúpeľňu a kuchyňu, ako aj priestrannú krytú terasu a komoru. V dome je zavedená elektrina, voda a elektrický ohrievač, nie je zazimovaný. Breh jazera je vzdialený len 100 metrov, sú tu možnosti na rybolov, člnkovanie, vodné športy a okolie ponúka veľa možnosti na výlety, turistiku a cykloturistiku. Prístup na pozemok v tvare obdĺžnika je drevenou bránou, zo spevnenej komunikácie. Pozemok je oplotený.Parkovanie je možné na dvore. Bez ťarchy, voľná po dohode, spravidla do dvoch týždňov. Predáva sa so čiastočným zariadením.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk : ID- 797
Plochy: Pozemok 400 m2, úžitková plocha 32 m2
Technický popis: Konštrukcia objektu:kameň, drevo. Podlaha:betónova. Dvere exteriérové vchodové a okna sú plastové. Strecha je typu sedlová, prikrytá plechom na drevenom krove. Elektrická prípojka zavedená do domu vzduchom. Voda je obecná, ohrev teplej vody elektrickým bojlerom. Kuchynský šporák na plyn, propán bután - fľaša. Uvedené údaje sú na základe informácii klienta.
Popis miestností: kuchyňa, 2x izba, kúpeľňa.
Výhody: Chalupa sa nachádza pri jazera Rakaca a je v dobrom technickom stave.
Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa poplatky: kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom autorizovaného právnika, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov, tlmočenie pred úradmi.
Ďalšie informácie obdržíte v našej kancelárii, termín osobného stretnutia alebo obhliadky si dohodnite na zákazníckej linke: + .

Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Podobné realitné ponuky - Chata, Edelény

Chata a chalupa - Rakaca - Maďarsko
Predaj 29.900,- €
Chata a chalupa - Rakaca - Maďarsko

<p>Na predaj <strong>Chata pri jazere Rakaca - Maďarsko. </strong>Chalupa sa nachádza na pokojnej zalesnenej strane jazera Rakaca. Drevenica má obývaciu izbu, spálňu, kúpeľňu a kuchyňu, ako aj priestrannú krytú terasu...

Chata 32 m2 Rakaca
Názov Cena Druh Plocha Lokalita Typ
Chata a chalupa - Rakaca - Maďarsko 29.900,- € Chata 32 m2 Rakaca predaj