Chata na Verliškách, Malý Lipník

Ľutujeme, ale ponuka ktorú hľadáte, bola odstránená. Našou snahou je zverejňovať len aktuálne ponuky.

Na predaj je pôvodná chata postavená v 70tých rokoch v chatovej osade Verlišky. Chata sa nachádza v časti nad cestou a vedie k nej spevnená prístupová cesta. Je v pôvodnom stave, momentálne bez sociálneho zariadenia a kúpeľne. Na prízemí ponúka malú kuchynku a priestor na vybudovanie kúpeľne. Pod predĺženou strechou vznikol aj priestor na dielňu a odloženie záhradného náradia. Na prvom nadzemnom podlaží je predsieň a spoločenská miestnosť s krbom, v podkroví sa nachádzajú dve izby - spálne (jedna priechodná). Chata je pripojená a miestny rezervoár vody. Má plechovú strechu, postavená je z muriva a dreva. Patrí k nej aj suché WC na pozemku o veľkosti 230 m2.
Pokojné prírodné prostredie v tejto časti Ľubovnianskej vrchoviny si zamilujú nielen hubári a rybári, na svoje si prídu aj cykloturisti a vyznávači aktívneho oddychu.
Ak hľadáte chatu na trávenie víkendov a dovoleniek mimo rušných miest a patríte medzi kutilov, ktorí sa neboja zrealizovať svoje predstavy, toto je ideálna príležitosť.

Podobné realitné ponuky - Chata, Stará Ľubovňa

Domček na rekonštrukciu, Ruská Voľa nad Popradom
Predaj 49.900,- €
Domček na rekonštrukciu, Ruská Voľa nad Popradom

Dom vhodný na chalupu, ale aj trvalé bývanie na Slovensko - poľskom pohraničí, v malej dedinke na hlavnom ťahu medzi Starou Ľubovňou a Bardejovom. Je situovaný v strede dediny, v...

Chata 100 m2 Ruská Voľa nad Popradom
Chata na Verliškách, Malý Lipník
Predaj 49.900,- €
Chata na Verliškách, Malý Lipník

Na predaj je pôvodná chata postavená v 70tých rokoch v chatovej osade Verlišky. Chata sa nachádza v časti nad cestou a vedie k nej spevnená prístupová cesta. Je v pôvodnom...

Chata 130 m2 Stará Ľubovňa
Názov Cena Druh Plocha Lokalita Typ
Domček na rekonštrukciu, Ruská Voľa nad Popradom 49.900,- € Chata 100 m2 Ruská Voľa nad Popradom predaj
Chata na Verliškách, Malý Lipník 49.900,- € Chata 130 m2 Stará Ľubovňa predaj