Dražba!! 2i-byt č.30, vchod č.23, 4.p. M.Chrásteka 511, ZH-VYDRAŽENÉ!


Ľutujeme, ale ponuka ktorú hľadáte, bola odstránená. Našou snahou je zverejňovať len aktuálne ponuky.

A 103/2016
Navrhovateľ dražby: Bytové spoločenstvo domu 511, Ul. M.Chrásteka 23, 965 01 Žiar nad Hronom, IČO: 37 956 485, v zastúpení Mgr. Monika Balážová, predseda spoločenstva
Dražobník: AUKTION assist, s.r.o., Lovčica č.40, 966 23 Lovčica-Trubín, IČO: 47 433 451, Kancelária: Nám. Matice slovenskej 6, 1.p., kancelária č.10, 965 01 Žiar nad Hronom
Miesto dražby: Notársky úrad Žiar nad Hronom, JUDr. Štefan Kutenič, Ul. SNP č.147, 965 01 Žiar nad Hronom, okres Žiar nad Hronom, Banskobystrický kraj
Termín dražby: 08.07.2016 o 10:00 hod.
Predmet dražby: 2-izbový byt č.30, vo vchode č.23, na 4.p. v BD č.s.511, ul. M.Chrásteka, v k.ú. Žiar nad Hronom v spoluvlastníckom podiele 1/1.
Najnižšie podanie: 7 100 €
Minimálne prihodenie: 200 €
Dražobná zábezpeka: 2 000 €
Znalecká hodnota: 7 100 €
Termín obhliadky č.1: 22.06.2016 o 15:00 hod.
Termín obhliadky č.2: 04.07.2016 o 15:00 hod.
Kontaktná osoba: JUDr. Anna Holečková
Telefónne číslo: +421 909 143 442
E-mail: auktionassist@gmail.com
Opis predmetu dražby:
Predmetom dobrovoľnej dražby je 2-izbový byt č.30, vo vchode č.23, na 4.p. v BD s.č.511, ul. M.Chrásteka, v k.ú. Žiar nad Hronom, v spoluvlastníckom podiele 1/1.
Dispozičné riešenie:
Bytový dom súpisné číslo 511 je postavený na parcele C-KN č. 700/46; ulica M. Chrásteka orientačné číslo 23, Žiar nad Hronom; katastrálne územie Žiar nad Hronom. Dom má sedem nadzemných podlaží (prízemie a šesť poschodí). Prízemie je prístupné zo vstupnej haly, nachádzajú sa v ňom spoločné priestory a komunikačné priestory (nie sú zriadené pivnice k jednotlivým bytom). V druhom až siedmom nadzemnom podlaží sú umiestnené byty. Dom má 1 vchod, na každom podlaží umiestnené 2 bytové jednotky.
Spoločné časti domu:
Základy domu - železobetónové pätky.
Zvislé konštrukcie - oceľový skelet v kombinácii s obvodovým murivom z voštinových tehál, v časti okenných otvorov sú obvodové závesné hliníkové panely, ostatné obvodové murivo (v časti schodiska) je z plných tehál kombinované s murivom z pórobetónových tvárnic. Priečky sú z dutých dvojdierových tehál hrúbky 10 - 15 cm, s povrchovou úpravou omietka (resp. stierka) s maľbou.
Bytový dom je vybavený dvomi osobnými výťahmi.
Vodorovné konštrukcie - stropné konštrukcie sú z oceľových nosníkov, nad ktorými sú ohýbané plechy s betónovou výplňou. Stropné konštrukcie sú povrchovo upravené stierkou s maľbou. Schodisko je oceľové dvojramenné, vytvorené z dielcov medzipodesty a schodiskových ramien. Nášľapná vrstva schodísk je PVC.
Strecha - plochá. Na streche sa nachádzajú dymové klapky pre odvetranie schodiska, jednotky DVJ pre odvetranie jadier a strojovne výťahov.
Klampiarske konštrukcie - pozinkovaný plech.
Úpravy povrchov - vonkajšie - v časti prízemia betónový obklad, vnútorné omietky hladké.
Výplne otvorov - okná sú hliníkové osadené do hliníkových panelov, v časti prízemia aj s kovovými mrežami. Vchodové dvere sú plastové, bočný vchod - dvere oceľovohliníkovej konštrukcie. Vnútorné dvere - drevené jednokrídlové a dvojkrídlové v kovových zárubniach, niektoré s kovovými mrežami, dvere do spoločných chodieb s umiestnenými bytmi sú drevené rámové dvojkrídlové s nadsvetlíkom osadené v drevenej zárubni.
Podlahy - vo vstupnej hale keramická dlažba, na chodbách pri bytoch a na podestách PVC,
Spoločné zariadenia:
Elektroinštalácia, centrálny rozvod vody, kanalizačné zvody (splaškové a dažďové), vykurovanie - z centrálneho zdroja - výmenníkovej stanice tepla na 1. NP, slaboprúdové a silnoprúdové rozvody - hlavná rozvodná skriňa na 1. NP, bytové rozvodné skrine a ističe na každom podlaží, bleskozvod, výťahy.
Byt č. 30 na 4. poschodí:
Ohodnocovaný dvojizbový Byt č. 30 sa nachádza v stredovej sekcii domu na 4. poschodí (5. nadzemnom podlaží). Byt pozostáva z dvoch izieb, predsiene s kuchynským kútom, kúpeľne a záchodu. Byt je bez vykonaných rekonštrukcií s typovým vybavením.
Vybavenie bytu
Podlahy - v celom byte PVC,
Okná - hliníkové osadené do hliníkových panelov s horizontálnymi vnútornými kovovými žalúziami,
Vnútorné dvere - hladké plné a presklené v kovovej zárubni, vchodové dvere - hladké plné v kovovej zárubni,
Vykurovanie bytu - ústredné teplovodné, vykurovacie telesá - panelové s namontovanou regulačnou a meracou technikou,
Rozvody elektriny,
Rozvody vody pre teplú aj studenú vodu, vodovodné batérie - vodovodné batérie sú nerezové kohútikové, v kúpeľni na vani nerezová batéria kohútiková so sprchou, v kúpeľni je demontované umývadlo,
Vnútorné povrchy - vápenno-cementová omietka s náterom, v kuchyni za kuchynskou linkou je vyhotovený keramický obklad,
Vybavenie kúpeľne / záchodu - liatinová smaltovaná vanička, stojatý záchod,
Vybavenie kuchyne - kuchynská linka vyrobená na báze dreva so smaltovaným drezom a elektrickým sporákom s elektrickou rúrou.
Ostatné vybavenie - nie je.
Podlahová plocha bytu je 39,60 m2.
Spoločnými časťami domu sa rozumejú: časti domu nevyhnutné na jeho podstatu a bezpečnosť, najmä základy domu, strechy, chodby, obvodové múry, priečelia, vchody, schodištia, spoločné terasy, podkrovia, povaly, vodorovné nosné a izolačné konštrukcie a zvislé nosné konštrukcie.
Spoločnými zariadeniami domu sa rozumejú: zariadenia, ktoré sú určené na spoločné užívanie a slúžia výlučne tomuto domu, a to aj v prípade, ak sú umiestnené mimo domu. Takýmito zariadeniami sú najmä výťahy, práčovne a kotolne vrátane technologického zariadenia, sušiarne, kočíkarne, spoločné televízne antény, bleskozvody, komíny, vodovodné, teplonosné, kanalizačné, elektrické, telefónne a plynové prípojky.

Podobné realitné ponuky - 2-izbový byt, Žiar nad Hronom

Pošleme vám nové ponuky emailom!


Top partner v realitách

Realitná kancelária Space reality

Space reality

Bývajte pri Bojnickom zámku v exkluzívnom 4i byte - Pribinova Bojnice

Reality - Bývajte pri Bojnickom zámku v exkluzívnom 4i byte - Pribinova Bojnice

Prievidza
4-izbový byt
299.900,- €

Na predaj vynikajúco riešený, štýlový 4izbový byt v novostavbe na prestížnej adrese, Pribinova ulica, v projekte KONDOMÍNIUM v Bojniciach Byt bol zariadený vo vysokom nadštandarde na mieru - nadčasový interiér celého bytu TOP lokalita v Bojniciach, 5 min chôdzou od Bojnického zámku Cena bytu s príslušenstvom a zariadením: 299.900 Eur Cena dvojgaráže ( 2x 18,3 m2): 36.000 Eur POZRITE SI VIDEO OBHLIADKU TU: https://youtu.be/JAgobQQ5jFA PREČO KÚPIŤ TENTO BYT - byt ešte nikdy nebol obývaný, a stačí sa iba nasťahovať - lokalita - Pribinova ulica, 5 min chôdzou od Bojnického zámku - plocha: 110 m2 + 80 m2 terasa + 9 m2 balkón - stav: novostavba 2010 - bezbariérový prístup - 2x toaleta, vaňa, dômyselný sprchovací kút - predáva sa s nadštandardným zariadením - všetky kuchynské spotrebiče značky SIEMENS - klimatizácia - samostatný šatník - pivnica v cene - ihneď k nasťahovaniu - len 3 byty v dome Vhodné aj ako víkendové sídlo Možnosť dokúpiť dvojgaráž - 2x 18,3 m2 Predaj 4-izbového bytu, ulica Pribinova, Bojnice. Podlahová plocha bytu je 110 m2 + 80 m2 terasa + 9 m2 balkón, + 3 2 pivnica. Byt je v osobnom vlastníctve. Nachádza sa na 1. nadzemnom podlaží z 1. Dispozíciu bytu nájdete v priloženom pôdoryse. Plochy jednotlivých miestností: Obývacia izba: 23,18 m2 Kuchyňa: 17,53 m2 Chodba: 14,95 m2 Pracovňa: 13,48 m2 Hosťovská izba: 13,48 m2 Spálňa: 13,51 m2 Šatník: 5,65 m2 Kúpeľňa: 6,20 m2 Toaleta: 1,52 m2 Balkón z izieb: 9 m2 Terasa: 80 m2 Vybavenie bytu: Byt je zariadený vo vysokom nadštandarde, celé zariadenie bytu bolo vyhotovené na mieru. Všetky kuchynské spotrebiče zn.SIEMENS (indukčná doska, rúra na pečenie, digestor práčka, sušička, chladnička s mrazničkou), sanita a pákové batérie Hans Grohe, dizajnové osvetlenie, klimatizácia, 2x plochý televízor, kvalitné postele (1x dvojlôžková, 1x jednolôžková), policové systémy, šatníkové skrine, botník, sedacia súprava, jedálenský stôl so stoličkami, sedenie pri stole. Lokalita: Novostavba sa nachádza v prestížnej lokalite, Bojnický zámok a centrum Bojníc máte v absolútnej blízkosti, kde sa môžete kultúrne, ale aj gastronomicky vyžiť do sýtosti. Areál projektu je uzavretý pre obyvateľov, s menším parkom a detským ihriskom. Na svoje si prídu aj milovníci zvierat, Bojnická ZOO je jedným najnavštevovanejším zveroparkom na Slovensku. Bojnické kúpele, soľná jaskyňa sú zárukou získania kvalitného oddychu. Kompletná občianska vybavenosť v okolí. MAGNUM Real "Predaj nehnuteľností berieme osobne Kontakt: 0910 36 00 35 Matej Kucharič V cene je zahrnutá provízia pre RK a kompletný právny a administratívny servis. Prečítajte si náš blog: magnumreal.sk/blog A dozviete sa: Kupujeme svoje prvé bývanie. Máme vybranú nehnuteľnosť. Aké sú ďalšie kroky? Pred tým než sa rozhodnete kupovať nehnuteľnosť – 10 jednoduchých rád. 5 tipov na čo sa zamerať pri hľadaní investičnej nehnuteľnosti na prenájom. Realitná kancelária MAGNUM Real je zakladajúcim členom Združenia Realitných Kancelárií Slovenska. zrks.sk

Viac informácii

Sledujte nás na Facebook-u!

Reklama

na ZoznamRealit.sk

Tento banner máme rezervovaný pre vás!

5 Izbový rodinný dom Diakovce - Okres Šala

Reality - 5 Izbový rodinný dom Diakovce - Okres Šala

196.000,- €

Šaľa
Rodinný dom

Ponúkame exkluzívne na predaj 5 izbový dvojpodlažný, rodinný dom v obci Diakovce okres Šaľa. Rodinný dom bol skolaudovaný v roku 2009. Úžitková plocha domu je 269m2. . Pozemok je o rozlohe 1079m2. Dispozičné riešenie: Suterén tvorí pracovňa, kotolňa a sklad - špajza. Prízemie pozostáva z vykurovanej garáže , vstupnej haly a jednej samostatnej izby. Kúpeľňa so sprchovým kútom a s wc. Kuchyňa je prepojená s obývacou izbou, z ktorej je vstup na terasu. Poschodie tvoria 3 samostatné izby, kúpeľňa s rohovou vaňou, wc a bidetom.Podkrovná časť slúži ako odkladací priestor. Dom je postavený z Porfixu, zateplený polystyrénom.Strechu tvorí Mediteran. Okná sú plastové dvojkomorové. Dlažba sa nachádza v kuchyni, v obývačke a kúpeľni. Plávajúce podlahy sú v izbách. Kúrenie radiátormi je zabezpečené v suteréne a garáži. Prízemie a poschodie je vykurované podlahovým kúrením a v obývacej izbe sa nachádza aj krb. Dom je komplet klimatizovaný a taktiež je napojený na zabezpečovací a kamerový systém. Pozemok je krásne rovinatý s okrasnou záhradou s bazénom,záhradným domčekom a vŕtanou studňou. Mesačné náklady sú 180€ (plyn, voda, elektrina, internet) Cena nehnuteľnosti: 196.000.- € vrátane provízie a kompletného právneho servisu a vkladu na kataster. Možnosť vybavenia hypotekárneho úveru a poistenia nehnuteľnosti v cene. Dohoda možná. V prípade záujmu kontaktujte: Boris Babač - 0903 063 590

Rodinný dom v lukratívnej lokalite nad Popradskou

Reality - Rodinný dom v lukratívnej lokalite nad Popradskou

250.000,- €

Košice - Západ
Rodinný dom

Reality Kondásová Vám ponúka na predaj rodinný dom v radovej zástavbe na ulici Jihlavská na Terase. Dom je postavený na rovinatom pozemku o rozlohe 280 m2, šírka pozemku a teda aj domu je 9,15 m. Dĺžka pozemku je 30m a z toho dĺžka domu je 13,5m, zastavaná plocha je 123,5 m2. Dom je podpivničený, má prízemie, poschodie a obývateľné podkrovie. Bol skolaudovaný v roku 1988 a na dané obdobie bol postavený z dostupne najkvalitnejších materiálov. Dom bol udržiavaný a je vo veľmi dobrom stave. V pivnici sa nachádza funkčný interierový bazén, WC a kotolňa, odkiaľ je výstup do záhrady. Na prízemí je predsieň, garáž, kuchyňa, kúpelňa s WC, spálňa, pracovňa a hala so schodiskom na poschodie. V hale sa nachádza krb, ktorým je možné cez prieduchy vykúriť celý dom. Na poschodí sa nachádza chodba, ďalšia kuchyňa, dve izby, šatník, kúpeľňa s WC, hala so schodiskom na podkrovie. V podkroví je veľká spálňa, z ktorej je východ na veľkú, slnečnú terasu s výhľadom na okolie, ďalej je tam kúpeľňa s WC. Na prízemí aj na poschodí je balkón. Orientácia okien je východ, západ. Záhrada je veľkou okrasou domu. Je veľmi dobre udržiavaná a priam stvorená na relax, alebo na príjemné posedenie s rodinou a priateľmi. Dom sa nachádza v tichej a lukratívnej časti Košíc s kompletnou občianskou vybavenosťou, v blízkosti je zastávka MHD.[pdf]