Dražba!! 2i-byt č.30, vchod č.23, 4.p. M.Chrásteka 511, ZH-VYDRAŽENÉ!


Ľutujeme, ale ponuka ktorú hľadáte, bola odstránená. Našou snahou je zverejňovať len aktuálne ponuky.

A 103/2016
Navrhovateľ dražby: Bytové spoločenstvo domu 511, Ul. M.Chrásteka 23, 965 01 Žiar nad Hronom, IČO: 37 956 485, v zastúpení Mgr. Monika Balážová, predseda spoločenstva
Dražobník: AUKTION assist, s.r.o., Lovčica č.40, 966 23 Lovčica-Trubín, IČO: 47 433 451, Kancelária: Nám. Matice slovenskej 6, 1.p., kancelária č.10, 965 01 Žiar nad Hronom
Miesto dražby: Notársky úrad Žiar nad Hronom, JUDr. Štefan Kutenič, Ul. SNP č.147, 965 01 Žiar nad Hronom, okres Žiar nad Hronom, Banskobystrický kraj
Termín dražby: 08.07.2016 o 10:00 hod.
Predmet dražby: 2-izbový byt č.30, vo vchode č.23, na 4.p. v BD č.s.511, ul. M.Chrásteka, v k.ú. Žiar nad Hronom v spoluvlastníckom podiele 1/1.
Najnižšie podanie: 7 100 €
Minimálne prihodenie: 200 €
Dražobná zábezpeka: 2 000 €
Znalecká hodnota: 7 100 €
Termín obhliadky č.1: 22.06.2016 o 15:00 hod.
Termín obhliadky č.2: 04.07.2016 o 15:00 hod.
Kontaktná osoba: JUDr. Anna Holečková
Telefónne číslo: +421 909 143 442
E-mail: auktionassist@gmail.com
Opis predmetu dražby:
Predmetom dobrovoľnej dražby je 2-izbový byt č.30, vo vchode č.23, na 4.p. v BD s.č.511, ul. M.Chrásteka, v k.ú. Žiar nad Hronom, v spoluvlastníckom podiele 1/1.
Dispozičné riešenie:
Bytový dom súpisné číslo 511 je postavený na parcele C-KN č. 700/46; ulica M. Chrásteka orientačné číslo 23, Žiar nad Hronom; katastrálne územie Žiar nad Hronom. Dom má sedem nadzemných podlaží (prízemie a šesť poschodí). Prízemie je prístupné zo vstupnej haly, nachádzajú sa v ňom spoločné priestory a komunikačné priestory (nie sú zriadené pivnice k jednotlivým bytom). V druhom až siedmom nadzemnom podlaží sú umiestnené byty. Dom má 1 vchod, na každom podlaží umiestnené 2 bytové jednotky.
Spoločné časti domu:
Základy domu - železobetónové pätky.
Zvislé konštrukcie - oceľový skelet v kombinácii s obvodovým murivom z voštinových tehál, v časti okenných otvorov sú obvodové závesné hliníkové panely, ostatné obvodové murivo (v časti schodiska) je z plných tehál kombinované s murivom z pórobetónových tvárnic. Priečky sú z dutých dvojdierových tehál hrúbky 10 - 15 cm, s povrchovou úpravou omietka (resp. stierka) s maľbou.
Bytový dom je vybavený dvomi osobnými výťahmi.
Vodorovné konštrukcie - stropné konštrukcie sú z oceľových nosníkov, nad ktorými sú ohýbané plechy s betónovou výplňou. Stropné konštrukcie sú povrchovo upravené stierkou s maľbou. Schodisko je oceľové dvojramenné, vytvorené z dielcov medzipodesty a schodiskových ramien. Nášľapná vrstva schodísk je PVC.
Strecha - plochá. Na streche sa nachádzajú dymové klapky pre odvetranie schodiska, jednotky DVJ pre odvetranie jadier a strojovne výťahov.
Klampiarske konštrukcie - pozinkovaný plech.
Úpravy povrchov - vonkajšie - v časti prízemia betónový obklad, vnútorné omietky hladké.
Výplne otvorov - okná sú hliníkové osadené do hliníkových panelov, v časti prízemia aj s kovovými mrežami. Vchodové dvere sú plastové, bočný vchod - dvere oceľovohliníkovej konštrukcie. Vnútorné dvere - drevené jednokrídlové a dvojkrídlové v kovových zárubniach, niektoré s kovovými mrežami, dvere do spoločných chodieb s umiestnenými bytmi sú drevené rámové dvojkrídlové s nadsvetlíkom osadené v drevenej zárubni.
Podlahy - vo vstupnej hale keramická dlažba, na chodbách pri bytoch a na podestách PVC,
Spoločné zariadenia:
Elektroinštalácia, centrálny rozvod vody, kanalizačné zvody (splaškové a dažďové), vykurovanie - z centrálneho zdroja - výmenníkovej stanice tepla na 1. NP, slaboprúdové a silnoprúdové rozvody - hlavná rozvodná skriňa na 1. NP, bytové rozvodné skrine a ističe na každom podlaží, bleskozvod, výťahy.
Byt č. 30 na 4. poschodí:
Ohodnocovaný dvojizbový Byt č. 30 sa nachádza v stredovej sekcii domu na 4. poschodí (5. nadzemnom podlaží). Byt pozostáva z dvoch izieb, predsiene s kuchynským kútom, kúpeľne a záchodu. Byt je bez vykonaných rekonštrukcií s typovým vybavením.
Vybavenie bytu
Podlahy - v celom byte PVC,
Okná - hliníkové osadené do hliníkových panelov s horizontálnymi vnútornými kovovými žalúziami,
Vnútorné dvere - hladké plné a presklené v kovovej zárubni, vchodové dvere - hladké plné v kovovej zárubni,
Vykurovanie bytu - ústredné teplovodné, vykurovacie telesá - panelové s namontovanou regulačnou a meracou technikou,
Rozvody elektriny,
Rozvody vody pre teplú aj studenú vodu, vodovodné batérie - vodovodné batérie sú nerezové kohútikové, v kúpeľni na vani nerezová batéria kohútiková so sprchou, v kúpeľni je demontované umývadlo,
Vnútorné povrchy - vápenno-cementová omietka s náterom, v kuchyni za kuchynskou linkou je vyhotovený keramický obklad,
Vybavenie kúpeľne / záchodu - liatinová smaltovaná vanička, stojatý záchod,
Vybavenie kuchyne - kuchynská linka vyrobená na báze dreva so smaltovaným drezom a elektrickým sporákom s elektrickou rúrou.
Ostatné vybavenie - nie je.
Podlahová plocha bytu je 39,60 m2.
Spoločnými časťami domu sa rozumejú: časti domu nevyhnutné na jeho podstatu a bezpečnosť, najmä základy domu, strechy, chodby, obvodové múry, priečelia, vchody, schodištia, spoločné terasy, podkrovia, povaly, vodorovné nosné a izolačné konštrukcie a zvislé nosné konštrukcie.
Spoločnými zariadeniami domu sa rozumejú: zariadenia, ktoré sú určené na spoločné užívanie a slúžia výlučne tomuto domu, a to aj v prípade, ak sú umiestnené mimo domu. Takýmito zariadeniami sú najmä výťahy, práčovne a kotolne vrátane technologického zariadenia, sušiarne, kočíkarne, spoločné televízne antény, bleskozvody, komíny, vodovodné, teplonosné, kanalizačné, elektrické, telefónne a plynové prípojky.

Podobné realitné ponuky - 2-izbový byt, Žiar nad Hronom

Pošleme vám nové ponuky emailom!


Bývajte pri Bojnickom zámku v exkluzívnom 4i byte - Pribinova Bojnice

Reality - Bývajte pri Bojnickom zámku v exkluzívnom 4i byte - Pribinova Bojnice

Prievidza
4-izbový byt
299.900,- €

Na predaj vynikajúco riešený, štýlový 4izbový byt v novostavbe na prestížnej adrese, Pribinova ulica, v projekte KONDOMÍNIUM v Bojniciach Byt bol zariadený vo vysokom nadštandarde na mieru - nadčasový interiér celého bytu TOP lokalita v Bojniciach, 5 min chôdzou od Bojnického zámku Cena bytu s príslušenstvom a zariadením: 299.900 Eur Cena dvojgaráže ( 2x 18,3 m2): 36.000 Eur POZRITE SI VIDEO OBHLIADKU TU: https://youtu.be/JAgobQQ5jFA PREČO KÚPIŤ TENTO BYT - byt ešte nikdy nebol obývaný, a stačí sa iba nasťahovať - lokalita - Pribinova ulica, 5 min chôdzou od Bojnického zámku - plocha: 110 m2 + 80 m2 terasa + 9 m2 balkón - stav: novostavba 2010 - bezbariérový prístup - 2x toaleta, vaňa, dômyselný sprchovací kút - predáva sa s nadštandardným zariadením - všetky kuchynské spotrebiče značky SIEMENS - klimatizácia - samostatný šatník - pivnica v cene - ihneď k nasťahovaniu - len 3 byty v dome Vhodné aj ako víkendové sídlo Možnosť dokúpiť dvojgaráž - 2x 18,3 m2 Predaj 4-izbového bytu, ulica Pribinova, Bojnice. Podlahová plocha bytu je 110 m2 + 80 m2 terasa + 9 m2 balkón, + 3 2 pivnica. Byt je v osobnom vlastníctve. Nachádza sa na 1. nadzemnom podlaží z 1. Dispozíciu bytu nájdete v priloženom pôdoryse. Plochy jednotlivých miestností: Obývacia izba: 23,18 m2 Kuchyňa: 17,53 m2 Chodba: 14,95 m2 Pracovňa: 13,48 m2 Hosťovská izba: 13,48 m2 Spálňa: 13,51 m2 Šatník: 5,65 m2 Kúpeľňa: 6,20 m2 Toaleta: 1,52 m2 Balkón z izieb: 9 m2 Terasa: 80 m2 Vybavenie bytu: Byt je zariadený vo vysokom nadštandarde, celé zariadenie bytu bolo vyhotovené na mieru. Všetky kuchynské spotrebiče zn.SIEMENS (indukčná doska, rúra na pečenie, digestor práčka, sušička, chladnička s mrazničkou), sanita a pákové batérie Hans Grohe, dizajnové osvetlenie, klimatizácia, 2x plochý televízor, kvalitné postele (1x dvojlôžková, 1x jednolôžková), policové systémy, šatníkové skrine, botník, sedacia súprava, jedálenský stôl so stoličkami, sedenie pri stole. Lokalita: Novostavba sa nachádza v prestížnej lokalite, Bojnický zámok a centrum Bojníc máte v absolútnej blízkosti, kde sa môžete kultúrne, ale aj gastronomicky vyžiť do sýtosti. Areál projektu je uzavretý pre obyvateľov, s menším parkom a detským ihriskom. Na svoje si prídu aj milovníci zvierat, Bojnická ZOO je jedným najnavštevovanejším zveroparkom na Slovensku. Bojnické kúpele, soľná jaskyňa sú zárukou získania kvalitného oddychu. Kompletná občianska vybavenosť v okolí. MAGNUM Real "Predaj nehnuteľností berieme osobne Kontakt: 0910 36 00 35 Matej Kucharič V cene je zahrnutá provízia pre RK a kompletný právny a administratívny servis. Prečítajte si náš blog: magnumreal.sk/blog A dozviete sa: Kupujeme svoje prvé bývanie. Máme vybranú nehnuteľnosť. Aké sú ďalšie kroky? Pred tým než sa rozhodnete kupovať nehnuteľnosť – 10 jednoduchých rád. 5 tipov na čo sa zamerať pri hľadaní investičnej nehnuteľnosti na prenájom. Realitná kancelária MAGNUM Real je zakladajúcim členom Združenia Realitných Kancelárií Slovenska. zrks.sk

Viac informácii

Sledujte nás na Facebook-u!

Hainburg - Exkluzívne byty s výhľadom na hrad - Stiege 1

Reality - Hainburg - Exkluzívne byty s výhľadom na hrad - Stiege 1

140.000,- €

Bruck an der Leitha
Výstavba bytov

Ponúkame na predaj exkluzívne nové byty v atraktívnom tichom prostredí Hainburgu neďaleko lesa s výhľadom na hrad. V bytovom dome na troch podlažiach sa nachádza 20 bytových jednotiek (2 a 3 izbové byty) s rozlohou 62 až 96 m2, k bytu prislúcha terasa alebo balkón. V bytovom dome sa nachádza spoločný priestor pre bicykle a detské kočiare a ku každému bytu prislúcha pivnica. Parkovacie miesto v podzemnej garaži alebo na vonkajších parkovacích miestach je možné si dokúpiť. Vykurovanie bytových domov je centrálne plynové, každý má svoje merače spotreby. Začiatok výstavby je už zahájený a kolaudácia je plánovaná na leto 2018. Ceny bytov sú od 140.000 € do 217.000 € podľa výmery a stavu dokončenia. V prípade záujmu o rezerváciu bytu a otázok, ohľadom daného projektu, sme Vám k dispozícii na telefónnom čísle 0043 699 1773 0432 https://www.byvanieat.eu/nove-projekty Vaše nové bývanie v Rakúsku Okrem kúpy nehnuteľnosti Vám vieme zabezpečiť komplexný servis v Rakúsku: - hypotekárny úver od banky v Rakúsku (momentálne úroky 1,3-1,9% p.a., na 25 rokov do výšky 75% obstarávacích nákladov) - Wohnbauförderung - úver s veľmi nízkym úrokom na podporu rozvoja bývania (cca 30.000 - 50.000 Eur) - projekt rodinného domu splňajúci miestne nariadenia a regulatívy - kompletné podklady na stavebné povolenie - spravíme Vám cenovú ponuku na výstavbu domu a následne Vám ho vieme aj postaviť - kolaudácia domu Hainburg an der Donau je malé mestečko, hned´za dedinkou Wolfsthal, len kúsok od Bratislavy. Autom je to do centra BA len cca 15 min. Je tu aj možnosť cestovať do BA mestkou hromadnou dopravou a do Viedne je moznosť cestovať aj vlakom. Hainburg ma plnú občiansku vybavenosť: školka, škola, úrady, banky, obchod či nemocnica, taktiež možnosť športových príležitosti (kúpalisko, futbalové ihrisko, golfové ihrisko...)

Reklama

na ZoznamRealit.sk

Tento banner máme rezervovaný pre vás!

Hainburg - novostavba 3i.byt so záhradkou na predaj TOP 5

Reality - Hainburg - novostavba 3i.byt so záhradkou na predaj TOP 5

159.317,- €

Bruck an der Leitha
3-izbový byt

Ponúkame na predaj 3i byt so záhradkou v novostavbe rezidenčného komplexu kde sa nachádza 22 trojizbových bytov (niektoré s možnosťou rozšírenia na 4 izbové) s výmerou od 60,64 m² do 77,65 m², každý byt ma lodžiu s výmerou od 5,20 m² do 14,88 m². Byty na prízemí majú záhradku s výmerou od 43,51 m² do 92,33 m². Ku každému bytu patrí pivnica s výmerou od 3,04 m² do 4,61 m², ktorej cena je zahrnutá v cene bytu. Cena 3i bytu so záhradkou je 159.317 (holobyt) resp. 169.317 (na kľuč, bez kuchyne) V objekte je 22 parkovacích miest (12 garážových a 10 vonkajších). Cena garážového státia je 7.500,-EUR, vonkajšieho státia 3.900,-EUR. Byt je možne kúpiť ako holobyt alebo na kľúč. Kolaudácia je plánovaná na jeseň 2017. V prípade otázok, ohľadom tejto nehnuteľnosti, sme Vám k dispozícii: Ing. Peter Vaško: 0043 699 1773 0432 www.byvanieAT.eu Okrem kúpy nehnuteľnosti Vám vieme zabezpečiť komplexný servis v Rakúsku: - hypotekárny úver od banky v Rakúsku (momentálne úroky 1,3-1,9% p.a., na 25 rokov do výšky 80% obstarávacích nákladov) - Wohnbauförderung - úver s veľmi nízkym úrokom na podporu rozvoja bývania (cca 30.000 - 60.000 Eur) - projekt rodinného domu splňajúci miestne nariadenia a regulatívy - kompletné podklady na stavebné povolenie - spravíme Vám cenovú ponuku na výstavbu domu a následne Vám ho vieme aj postaviť - kolaudácia domu Hainburg an der Donau je malé mestečko, hned´za dedinkou Wolfsthal, len kúsok od Bratislavy. Autom je to do centra BA len cca 15 min. Je tu aj možnosť cestovať do BA mestkou hromadnou dopravou a do Viedne je moznosť cestovať aj vlakom. Hainburg ma plnú občiansku vybavenosť: školka, škola, úrady, banky, obchod či nemocnica, taktiež možnosť športových príležitosti (kúpalisko, futbalové ihrisko, golfové ihrisko...)