Predaj, administratívny priestor Dunajská Streda, LU...

Ľutujeme, ale ponuka ktorú hľadáte, bola odstránená. Našou snahou je zverejňovať len aktuálne ponuky.

Ponúkame na predaj kancelárske priestory v administratívnej budove v centre mesta Dunajská Streda. Klimatizované priestory ponúkajú možnosť plošnej a dispozičnej variability. Priestory sú situované na 2/2 poschodí o celkovej výmere 212 m2, disponujú vlastnou kuchynkou, samostatnými toaletami a sprchvacím kútom.
K dispozícii ihneď.
Centrum mesta, ktoré je vybavené kompletnou občianskou vybavenosťou je vzdialené pár minút od administratívnej budovy. Parkovanie je bezproblémové. Využitie v týchto priestorov je na administratívu, právnickú, realitnú, cestovnú a inú kanceláriu.
Atraktivitu nehnuteľnosti zvyšujú aktuálne budované rýchlostné komunikácie, ktoré zabezpečia rýchly presun do Bratislavy.
Predajná cena je konečná, zahŕňa kompletné služby realitnej kancelárie HALO REALITY spojené s bezpečným prevodom nehnuteľnosti (vypracovanie potrebnej zmluvnej dokumentácie a realizáciu celej transakcie, poplatok za návrh na vklad do katastra nehnuteľností, doručenie podkladov na kataster, ako aj asistenciu pri odovzdávaní nehnuteľnosti).
ID ponuky: DS-57744

Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke).

Podobné realitné ponuky - Kancelárie, Dunajská Streda

Byt či Kancelársky priestor? Na predaj, Dunajská Streda
Predaj 125.000,- €
Byt či Kancelársky priestor? Na predaj, Dunajská Streda

Nehnuteľnosť vytvorená ako samostatný byt sa využíva ako nebytový priestor, kancelária. Na predaj sa ponúka v 5 ročnej polyfunkčnej budove, v mestskej časti okresného mesta Dunajská Streda, v časti Garden...

Kancelárie 99.57 m2 Dunajská Streda / Letištná
Názov Cena Druh Plocha Lokalita Typ
Byt či Kancelársky priestor? Na predaj, Dunajská Streda 125.000,- € Kancelárie 99.57 m2 Dunajská Streda
Letištná
predaj