Lukratívne investičné pozemky na predaj, výmera spolu 66.746 m2, Nitra

Štát.: Slovensko
Mesto.: Nitra
Lokalita.: Nitra
Ulica.: Nitra
66746 m²
66746 m²
predaj - Developerské pozemky
6.474.362,- € 97,- €/m2

1799x zobrazená v zozname / 206x zobrazená detailne / 206x zobrazená detailne tento mesiac

VÝBORNÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ!

Ponúkame Vám na predaj lukratívne pozemky situované medzi mestom Nitra a výrobným závodom Jaguar Land Rover.

Celková výmera predávaných pozemkov je spolu 66.746 m2, pričom je možné odkúpenie parciel i samostatne:

Parcela o výmere 37.332 m2, rovnako ako parcela s rozlohou 8.446 m2 sa podľa vyjadrenia mesta Nitra, referátu urbanizmu a architektúry, nachádzajú v lokalite Šindolka II., ktorá je výhľadovo funkčne určenej pre bývanie a doplnkovo pre občiansku vybavenosť, so stanovenou kompaktnou uličnou zástavbou od 1NP do 6NP. Podľa vyjadrenia Mesta Nitra sú predávané, ale i okolité parcely určené pre ďalšiu výstavbu v najkratšom možnom čase. Práce na územnom pláne zóny sú momentálne v etape realizácie, nadobudnutie právoplatnosti je predpokladané v roku 2023.

Časť parcely o výmere 20.968 m2 je aktuálne zahrnutá v územnom pláne pre účely bytovej výstavby. Po úpravách v rámci územného plánu zóny bude v celej výmere určená na bytovú výstavbu. Parcela je prístupná z verejnej komunikácie, ktorá má byť v budúcnosti dôležitou cestnou vetvou do priemyselného parku spoločnosti Jaguar Land Rover. Na pozemkoch v tejto lokalite už prebieha proces posudzovania vplyvu na životné prostredie (EIA) za účelom výstavby novej obytnej a polyfunkčnej mestskej štvrte s vlastným zázemím. Jedná sa o lokalitu Párovské lúky - Mlynárce I.

Cena za 1m2 je 97€. K dispozícií je vypracovaný znalecký posudok.

V prípadu záujmu o predmetné parcely alebo zodpovedanie doplňujúcich otázok ma neváhajte kontaktovať na tel. č. 619 alebo prostredníctvom e-mailu

Vaše hodnotenie ponuky

Spočítajte si svoju hypotéku

Výška hypotéky  €
Doba splácania  rokov
Úroková sadzba  %
Mesačná splátka pri 1 % p. a.

Podrobné informácie

Rozloha pozemku66746 m²
Celková rozloha66746 m²
Statusaktívne

Kontaktný formulár

Zaujala vás ponuka č. ZR-01-0125 ? Kontaktujte nás.

V súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzujem odoslaním správy správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Čestne vyhlasujem, že udeľujem prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním osobných údajov v rozsahu položiek formuláru na účel kontaktovania ma.