Na predaj záhradka V Šali - Čerešňový sad

Ľutujeme, ale ponuka ktorú hľadáte, bola odstránená. Našou snahou je zverejňovať len aktuálne ponuky.

Základné informácie:
Ponúkame na predaj rekreačný pozemok - záhradu v záhradkárskej oblasti Čerešňový sad v meste Šaľa. Výmera pozemku je 418 m2, orientačné rozmery sú: šírka od vstupu 15m a dĺžka 27m.

Pozemok je čiastočne oplotený, vstup je cez uzamykateľnú bránku, je rovinatý, čiastočne bol zbavený náletových drevín, je možné ho využiť na osadenie mobilného domu, alebo stavbu rekreačnej chatky a následné rekreačné účely a záhradkárčenie. Taktiež je vhodný aj pre rybárov, nakoľko sa nachádza v pešej dostupnosti rieky Váh. Na pozemku je kopaná studňa, na pozemku sa nenachádza elektrická prípojka, stĺp elektrického vedenia, z ktorého je možné zrealizovať elektrickú prípojku sa nachádza 15 m od pozemku. Pozemok je v osobnom vlastníctve, bez tiarch, kúpou voľný.

Výhody:
- výborná cena
- poloha – Čerešňový Sad
- pešia dostupnosť mesta
- bezproblémoví susedia

V prípade vážneho záujmu, korektného a rýchleho jednania je dohoda na cene možná. Ak Vás nehnuteľnosť zaujala, prípadne potrebujete akékoľvek doplňujúce informácie, alebo máte záujem o obhliadku neváhajte nás kontaktovať. Tel. - Tibor Horváth.

Podobné realitné ponuky

Záhrada na predaj v Šali-Veči pri štadióne. Elektrika, studňa
Predaj 25.000,- €
Záhrada na predaj v Šali-Veči pri štadióne. Elektrika, studňa

Predám veľkú záhradu v osobnom vlastníctve o celkovej výmere 406,4m2.Z toho samotná záhrada o veľkosti 352m2 a podiel na spoločnej komunikácii o veľkosti54,4 m2.Elektrika 220/380 V...

Záhrady 406.4 m2 Šaľa