Ponúka na predaj prevádzkovú budovu k.ú. Vinohrady, BA

Štát.: Slovensko
Mesto.: Bratislava - Nové Mesto
Lokalita.: Bratislava - Vinohrady
Ulica.: Limbová
1884 m²
942 m²
2
predaj - Budova
274.000,- €

1424x zobrazená v zozname / 259x zobrazená detailne / 4x zobrazená detailne tento mesiac

NANDU ponúka na predaj prevádzkovú budovu nachádzajúcu sa v katastrálnom území Vinohrady, obec Bratislava - Nové Mesto, s prístupom z verejnej komunikácie. Súčasťou objektu, nie je pozemok, na ktorom je stavba postavená; pozemok je vo vlastníctve tretej osoby.

Objekt bol kolaudovaný v roku 1993. Ide o stavbu obdĺžnikového pôdorysu s 2-mi nadzemnými podlažiami bez podpivničenia, s plochou strechou.

prízemie: priestory autoservisu (kancelária, sklady, dielne, sociálne zázemie)
1. NP: skladovacie priestory, sociálne zázemie, kuchynka a miestnosti (kancelárie)

Objekt je založený na základových pásoch z prostého betónu. Základný konštrukčný systém budovy tvorí murovaný stenový systém. Steny sú murované z tehál. Vnútorné deliace konštrukcie sú murované tehlové. Stropná konštrukcia je železobetónová. Schodisko je železobetónové z nástupnicami a podstupnicami s poteru. Strecha je jednoplášťová s obojstranným spádovaním do vnútorných zvodov s odvodnením. Atika je murovaná oplechovaná pozinkovaným plechom. Krytina strechy je z PVC fólií. Vnútorné omietky sú vápenné hladké v kombinácií s obkladmi. Podlahy sú podľa charakteru miestnosti (cementový poter, keramická dlažba, plávajúca podlaha). Okná sú plastové. Vykurovanie je centrálne. Rozvod vody studenej aj teplej z centrálneho zdroja. Elektroinštalácia svetelná aj motorická.

1. NP je v zlom technickom stave, potrebuje rozsiahlejšiu rekonštrukciu.

Prevádzková budova je napojená na areálový rozvod vody, na verejnú elektroinštalačnú sieť zemným káblom, na areálovú kanalizačnú sieť cez kameninové potrubie DN 200mm. Na trase kanalizácie sú vybetónované kanalizačné šachty.

Spevnené plochy pre areálové cesty a komunikácie sú tvorené betónom do hrúbky 150 mm. Vonkajšie schody pozdĺž budovy sú z cementového poteru.

Objekt je postavený na mierne svahovitom pozemku, napojený na všetky inžinierske siete, veľmi dobre prístupný prostriedkami ako taxi službou, hromadnou dopravou a individuálnou automobilovou dopravou z verejnej komunikácie. Prístup k nehnuteľnosti z verejnej komunikácie nie je ničím obmedzený. Objekt Prevádzkovej budovy je prístupný z verejnej komunikácie. Dostupnosť do centra hl. mesta Bratislava je do 10 minút a ku kompletnej občianskej vybavenosti je v rozsahu 5 min. V bezprostrednom okolí sa nachádza - objekty nemocnice-spaľovňa, údržbárske budovy, a pod. Parkovanie v lokalite je obmedzené.

Prevádzková budova je využívaná iba čiastočne na prízemí je autoservis.

Prístupová cesta k prevádzkovej budovy je nevysporiadaná nie je zriadené právo prechodu a prejazdu. Budova je napojená na areálové rozvody inžinierskych sietí v rámci nemocnice.


Vaše hodnotenie ponuky

Spočítajte si svoju hypotéku

Výška hypotéky  €
Doba splácania  rokov
Úroková sadzba  %
Mesačná splátka pri 1 % p. a.

Podrobné informácie

Rozloha pozemku942 m²
Zastavaná plocha942 m²
Celková rozloha1884 m²
Úžitková plocha1884 m²
Počet poschodí2
Vlastníctvofiremné
Statusaktívne
Postavené ztehla
Zariadenienezariadený
Zateplený objektnie
Strechapôvodná
Prístupová cestaasfaltová cesta

Kontaktný formulár

Zaujala vás ponuka č. ZR--111 ? Kontaktujte nás.

V súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzujem odoslaním správy správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Čestne vyhlasujem, že udeľujem prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním osobných údajov v rozsahu položiek formuláru na účel kontaktovania ma.

Pozícia realitnej ponuky

274.000,- €
Cena nehnuteľnosti 274.000,- € 1.600.000,- €
942 m²
Rozloha pozemku 450 m² 1484 m²
942 m²
Zastavaná plocha 300 m² 942 m²
1884 m²
Celková rozloha 860 m² 1884 m²
1884 m²
Úžitková plocha 560.52 m² 1884 m²