Prenájom 4-izbový rodinný dom v Zelenči I/II

Ľutujeme, ale ponuka ktorú hľadáte, bola odstránená. Našou snahou je zverejňovať len aktuálne ponuky.

reality BIČIAR ponúka na prenájom 4-izbový rodinný dom v obci Zeleneč

LOKALITA
Dom na prenájom sa nachádza v obci Zeleneč, ktorá poskytuje svojim obyvateľom širokú občiansku vybavenosť ako je Základná škola, škôlka, pošta, potraviny, knižnica, detské ihrisko, futbalové ihrisko, minifarma, pohostinstvá, reštaurácie, zmrzlina, pneuservis a ďalšie prevádzky poskytujúce rôzne služby. Vzdialenosť do mesta Trnavy je len 5km, pričom na príjazdovej ceste do mesta je novopostavené obchodné centrum Island.

NEHNUTEĽNOSŤ
Ponúkaný rodinný dom na prenájom je prízemný, po rekonštrukcii, s dvorom a parkovacím miestom pre tri autá. V prednej časti domu je obývacia izba s výhľadom do ulice, v ktorej sa nachádza krb, pohodlná sedacia súprava, šatníková skriňa a policová zostava s TV. V centrálnej časti domu je priestranná kúpeľňa s rohovou vaňou, sprchovým kútom a toaletou. K dispozícii je pračka a sušička. Kuchyňa so samostatnou jedálňou je vybavená kuchynskou linkou s varnou doskou, elektrickou rúrou, mikrovlnkou, varnou kanvicou, kuchynským riadom, chladničkou s mrazničkou. V zadnej časti domu je situovaná spálňa, v ktorej sa nachádza manželská posteľ, komoda a roldor skriňa a ďalšia izba s dvomi posteľami. Obe izby majú výhľad do dvora. Na dvore rodinného domu si môžete vychutnať pohodlné, štýlové sedenie, ktoré vytvára ideálny priestor pre relaxáciu a oddych.

Táto nehnuteľnosť je ideálna na dlhodobý prenájom pre rodinu, alebo i sezónnych pracovníkov.

BENEFITY :
- pokojné bývanie na vidieku
- rýchle pripojenie na R1 a D1
- široká občianska vybavenosť
- vzdialenosť 5 minút autom od mesta Trnava

CENA
Cena prenájmu je mesačne 700,-€ + 200,-€ energie. Pri prevzatí domu sa hradí depozit vo výške 900,-€ , prvé nájomné a provízia realitnej kancelárie 700,-€ v ktorej je zahrnutý kompletný realitný a právny servis vrátane vyhotovenia nájomnej zmluvy.

Zavolajte ešte dnes na a rezervujte si termín obhliadky!
Dananaiová - maklér reality Bičiar
Naša realitná kancelária je členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA.

Podobné realitné ponuky

Prenájom 4-izbový rodinný dom v Zelenči II/II
Prenájom 1.000,- €
Prenájom 4-izbový rodinný dom v Zelenči II/II

reality BIČIAR ponúka na prenájom 4-izbový rodinný dom v obci ZelenečLOKALITADom na prenájom sa nachádza v tichej a pokojnej ulici v obci Zeleneč. Obec Zeleneč poskytuje svojim obyvateľom širokú občiansku...

Rodinný dom 0 m2 Zeleneč
Prenájom 1.000,- €
Prenájom 4-izbový rodinný dom v Zelenči I/II
Prenájom 900,- €
Prenájom 4-izbový rodinný dom v Zelenči I/II

reality BIČIAR ponúka na prenájom 4-izbový rodinný dom v obci ZelenečLOKALITADom na prenájom sa nachádza v obci Zeleneč, ktorá poskytuje svojim obyvateľom širokú občiansku vybavenosť ako je Základná škola, škôlka...

Rodinný dom 0 m2 Zeleneč
Prenájom 900,- €
Názov Cena Druh Plocha Lokalita Typ
Prenájom 4-izbový rodinný dom v Zelenči II/II 1.000,- € Rodinný dom 0 m2 Zeleneč prenájom
Prenájom 4-izbový rodinný dom v Zelenči I/II 900,- € Rodinný dom 0 m2 Zeleneč prenájom