Prenájom kancelárskych priestorov o výmere 127 m2 ul. Nádvorná Zvolen

Ľutujeme, ale ponuka ktorú hľadáte, bola odstránená. Našou snahou je zverejňovať len aktuálne ponuky.

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory o výmere 126,94 m2 v širšom centre mesta, na Nádvornej ulici vo Zvolene. Priestory sa na nachádzajú na I. poschodí peknej, uzatvorenej budovy. Kancelárie sú orientované na severnú, južnú a západnú stranu.
Výmera kancelárii : kancelária 14,81 m2 - severná strana, kancelária 26,62 m2 - severná strana, kancelária 14,81 m2 - južná strana, kancelária 26,62 m2 - južná strana, recepcia 28,07 m2 a kuchynka 16,01 m2. Vstupná chodba s recepciou a kuchynka je zariadená nábytkom. K celku patrí užívanie spoločných sociálnych zariadení s WC hneď pri vstupe do celku. Priestor je zabezpečený, má samostatný elektromer, vykurovanie vlastnou plynovou kotolňou,
vlastné parkovacie miesta sú hneď pri objekte (3 miesta) zdarma a ostatné parkovanie na priľahlom parkovisku hneď pri objekte. Cena prenájmu je 9 € za m2/mesiac, t.j. 1142,46 € bez DPH + energie.

Predáme aj Vašu nehnuteľnosť. Pomôžeme Vám pri príprave nehnuteľnosti na predaj. Zabezpečíme vypracovanie profesionálnych kúpnych zmlúv, znaleckého posudku, vybavíme potrebné záležitosti na katastri, zabezpečíme odovzdanie nehnuteľnosti a prepis energií. V prípade potreby zabezpečíme statický posudok, vypracovanie geometrických plánov, vypratanie nehnuteľnosti a právne poradenstvo. V prípade potreby v našej ZMENÁRNI vám môžeme zameniť peniaze. Nájdete nás v kancelárií na adrese: A. Sládkoviča 1 Zvolen oproti HLAVNEJ POŠTE a vedľa SLSP. Bližšie informácie Vám poskytneme na e-mail: Tel. č. .

Podobné realitné ponuky

Prenájom kancelárskych priestorov o výmere  127 m2 ul. Nádvorná Zvolen
Prenájom 9,- €/mes.
Prenájom kancelárskych priestorov o výmere 127 m2 ul. Nádvorná Zvolen

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory o výmere 126,94 m2 v širšom centre mesta, na Nádvornej ulici vo Zvolene. Priestory sa na nachádzajú na I. poschodí peknej, uzatvorenej budovy. Kancelárie...

Budova 127 m2 Zvolen / Nádvorná
Prenájom 9,- €/mes.