Priestranný a v obci centrálne umiestnený dobový dom

Ľutujeme, ale ponuka ktorú hľadáte, bola odstránená. Našou snahou je zverejňovať len aktuálne ponuky.

Na predaj nehnuteľnosť na Liptove s neštandartnou architektúrou a zaujímavou históriou.

Dom si v roku 1934 nechal na kľúč postaviť Slovák žijúci v Amerike. Preto má netypickú architektúru a za zachovalý stav vďačí tomu, že sa pri výstavbe sa na dome nešetrilo.
Izby v dome majú vysoké stropy, sú presvetlené krásnymi veľkými oknami s medenými kľučkami. V dome sú zaujímavé, dobové kúsky nábytku.

Dom má dve kúpeľne, dve kuchyne, tri izby, technickú miestnosť, malý sklad pod schodiskom a prípravu pre tretiu kúpeľňu. Na pozemku sú tri „budovy“. Jedna slúži ako prístrešok na auto (vjazd do nej je z ulice), druhá ako prístrešok na drevo a tretia je veľký altánok.
Dom je napojený na vodovod, kanalizáciu a vykurovaný je ústredne - pecou so zásobníkom na ekohrášok. Prípadne lokálne krbom v dolnej dennej miestnosti.

Dispozícia:
Na prízemí sa nachádza denná miestnosť ktorá pozostáva z kuchyne prepojenej s obývačkou, obojstranným krbom a kúpeľňou s WC. Na prízemí je aj technická miestnosť.
Murovaným schodiskom sa dostanete na 1.NP. Tam sa nachádza kuchyňa s prípravou na kúpeľňu, spálňa a krásna veľká izba s dobovým písacím stolom a kachlami.
Veľmi praktická je kúpeľňa s WC na medziposchodí.

Celková výmera pozemkov, ktoré prislúchajú k nehnuteľnosti je 911,33m2. V záhrade je jedna nevysporiadaná parcela s rozlohou 122m2. Majitelia z tejto parcely vlastnia 81,33m2.
Pozemok je rovinatý, slnečný a prístup napr. aj autom je z dvoch ulíc.

Dom sa nachádza v obci Liptovská Osada. Na Donovaly je to z obce len 20minút cesty autom a na všetky iné aktivity ktoré ponúka región Liptov je to max 45minút...záleží od výberu záľub. V obci sa nachádza aj rezort Gothal, ktorého wellness a gastronómia je dostupná pre verejnosť. Nehnuteľnosť je vhodná na súkromné , ale aj podnikateľské účely.

Podobné realitné ponuky - Chata, Ružomberok

Chalupa na ktorej prebieha kompletná rekonštrukcia s krásnym výhľadom Predaj 139.000,- €
Chalupa na ktorej prebieha kompletná rekonštrukcia s krásnym výhľadom

Chalupa na dokončenie s dobrou polohou a krásnym výhľadom.Dom má 93 rokov, ostali mu pôvodné charakterové črty, ale za posledné roky prebehli na dome kompletné stavebné úpravy. Majitelia sa...

Chata 150 m2 Ružomberok
Chalupa na predaj pod Likavským hradom Predaj 95.000,- €
Chalupa na predaj pod Likavským hradom

Ponúkame na predaj odhadom 100 ročnú chalupu, v ktorej prebehla rekonštrukcia pred 20. rokmi. Je v dobrom technickom stave, ale vyžaduje si už drobné úpravy a rekonštrukcie. Hlavný vstup do...

Chata 70 m2 Ružomberok
REKREAČNÝ POZEMOK NA PODSUCHEJ 1570m2
MOŽNOSŤ STAVBY CHATY! Predaj Cena v RK
REKREAČNÝ POZEMOK NA PODSUCHEJ 1570m2 MOŽNOSŤ STAVBY CHATY!

V TUreality Vám ponúkame na predaj pozemok snov s celoročne obývateľným, zariadeným mobilným domom. Nachádza sa v rekreačnej oblasti 10km od Ružomberka smerom na Donovaly. Dom je plne vybavený, napojený...

Chata 1570 m2 Ružomberok
Predaj , Rekreačný dom, Drevostavba Predaj 57.000,- €
Predaj , Rekreačný dom, Drevostavba

Ponúkame Vám na predaj modulovú chatu, drevostavbu určenú pre 2 - 6 osôb, ktorú si po splnení konkrétnych podmienok viete postaviť na pozemku cez ohlasovaciu povinnosť. Chata vhodná na celoročné...

Chata 32 m2 Ružomberok / Ružomberská
Názov Cena Druh Plocha Lokalita Typ
Chalupa na ktorej prebieha kompletná rekonštrukcia s krásnym výhľadom 139.000,- € Chata 150 m2 Ružomberok predaj
Chalupa na predaj pod Likavským hradom 95.000,- € Chata 70 m2 Ružomberok predaj
REKREAČNÝ POZEMOK NA PODSUCHEJ 1570m2 MOŽNOSŤ STAVBY CHATY! Cena v RK Chata 1570 m2 Ružomberok predaj
Predaj , Rekreačný dom, Drevostavba 57.000,- € Chata 32 m2 Ružomberok
Ružomberská
predaj