EXKLUZÍVNE 1-izbový byt s veľkým balkónom VictoryPort | 35㎡

Ľutujeme, ale ponuka ktorú hľadáte, bola odstránená. Našou snahou je zverejňovať len aktuálne ponuky.

RentHub - Špecialista na nájom a jeho správu Vám ponúka na dlhodobý prenájom krásny dizajnový 1-izbový byt s veľkorysým balkónom. Byt sa nachádza v lukratívnej a bezpečnej lokalite na adrese Žuffova 1098/47, Liptovský Mikuláš - Novovybudovaný rezidenčný objekt VICTORY PORT s uzavretým areálom a so vstupom len pre rezidentov cez rampu ktorá číta Vašu ŠPZ :-) Takže súkromie a bezpečie je na pravom mieste :-)

BYT:

Veľmi moderne a dôvtipne zariadený byt s celkovou rozlohou 35 ㎡. Byt sa nachádza na 1.poschodí novostavby bytového domu s výťahom. Byt je zariadený veľmi vkusne, kompaktne a moderným kvalitným nábytkom na mieru. Preto jeho interiér pôsobí naozaj priestranne a všetky potrebné veci k životu majú svoje miesto. Celé zariadenie aj so spotrebičmi je samozrejme súčasťou bytu a je v cene prenájmu. K cene prislúcha a je samozrejmosťou Wifi, TV, vlastná pivnica so vstavanou skriňou hneď vedľa bytu a v neposlednom rade parkovacie státie priamo pred vchodom do bytového domu - čo Vám spríjemní vykladanie nákupov. Toto parkovacie státie je patriace k bytu. Byt je vhodný pre každého kto si dokáže predstaviť žiť v tejto krásne novovybudovanej tichej lokalite s nádychom jedinečnej rezidencie.

DISPOZÍCIA:

Byt bol skutočne navrhnutý veľmi dôvtipne a to najmä kvôli jeho kompaktne zabudovaným nábytkovým prvkom do ktorých uložíte naozaj všetko. Po vstupe do bytu Vás privíta vstupná chodba s vstavanou skriňou a video - vrátnikom ktorý je veľkou a modernou pomôckou pri identifikovaní návštevy :-) Ako náhle vyjdete z vstupnej chodby do priestoru, tak sa na Vás s veľmi príjemným pocitom údivu "pozrie" priestor ktorý Vás paradoxne svojou matematickou rozlohou prekvapí a tomu pocitu sa Vám ani nebude chcieť veriť. Prekvapí Vás najmä tým aký vie byť vzdušný, svetlý, kompaktný a hlavne zariadený novým na mieru vyrábaným nábytkom. Svetelné podsvietenia nábytku sú samozrejmosťou a potešia, pretože ovládať viete všetko z pohodlia ktoréhokoľvek priestoru bytu skrz ovládania. Z tohto veľkorysého priestoru viete priamo prejsť do tiež veľmi prekvapujúco veľkej kúpeľne kde sa nachádza práčka, sprchový kút a umývadlo. Je tu naozaj veľmi veľa odkladacieho priestoru a vôbec sa nemusíte báť, že by ste mali málo priestoru. Tak ako viete využiť tento odkladací priestor v byte, tak Vám bude k dispozícii hneď aj vedľa bytu pekný priestranný priestor s vstavanými policami. Tento jedinečný priestor dotvára pekný a svojou veľkosťou príjemný balkón kde si môžete vychutnať spoločne alebo v tichu a sami svoju zaslúženú kávičku

LOKALITA:

V okolí tejto jedinečnej rezidenčnej a bezpečnej lokality nájdete širokospektrálnu vybavenosť. Nemocnicu s poliklinikou, Kaufland a od blízkeho kruhového objazdu je naozaj už len na skok do samého centra kde nájdete čokoľvek potrebné pre Vaše blaho :-) Táto lokalita ponúka aj možnosť veľmi rýchleho napojenia na diaľničný úsek D1 čo Váš záujem o rekreáciu a oddych v okolí naozaj urýchli.


Tento byt je jednou z jedinečných možností najmä pre tých, ktorí hľadajú štýlový, originálny a komfortný domov v centre diania. Nenechajte túto príležitosť "ležať" a kontaktujte nás pre viac informácií a prípadnú osobnú obhliadku.


1, Byt je voľný od: IHNEĎ K DISPOZÍCII

CENA nájmu je 400€/mesiac + energie 80€/mesiac
CENA nájmu je 480€/mesiac vrátane energiíAndrej Hromada
RentHub s.r.o. - špecialisti na prenájmy
Tel.:
E-mail:

Text inzerátu a fotografie sú autorským dielom spoločností Ideálny nájomca by RentHub s.r.o. a bez ich súhlasu ich nie je možné kopírovať!

Podobné realitné ponuky

PONÚKAME NA PRENÁJOM 1-IZBOVÝ BYT PRIAMO V CENTRE LIPT. MIKULÁŠA
Prenájom 350,- €/mes.
PONÚKAME NA PRENÁJOM 1-IZBOVÝ BYT PRIAMO V CENTRE LIPT. MIKULÁŠA

TUreality PONÚKA - Prenájom jednoizbového bytu o výmere 41,5 m2 na 5. poschodí s pivnicou v TOP lokalite mesta Lipt. Mikuláš - centrum - za VÚB bankou. ______________________________________________ ►...

1-izbový byt 41 m2 Liptovský Mikuláš
Názov Cena Druh Plocha Lokalita Typ
PONÚKAME NA PRENÁJOM 1-IZBOVÝ BYT PRIAMO V CENTRE LIPT. MIKULÁŠA 350,- €/mes. 1-izbový byt 41 m2 Liptovský Mikuláš prenájom