Rodinná vila Sátoraljaújhely - Maďarsko

Ľutujeme, ale ponuka ktorú hľadáte, bola odstránená. Našou snahou je zverejňovať len aktuálne ponuky.

Na predaj 7 izbový Rodinný dom v obci Sátoraljaújhely - Maďarsko. Hlavnú stavbu tvorí 2 podlažný rodinný dom, čiastočne podpivničený, postavený v roku 1902. Dom je v stave po celkovej rekonštrukcii v roku 2012. Ďalšou stavbou na pozemku je altánok. Prístup na rovinatý pozemok v tvare obdĺžnika je kovanou bránou z asfaltovej komunikácie v prednej časti domu. Pozemok je oplotený, delený na dvor predný a dvor zadný. Obec je situovaná v tichom prostredí na mierne svahovitom teréne, vzdialená 30 km od mesta Trebišov a 12 km od mestečka Sárospatak. Nehnuteľnosť je umiestnená v nezáplavovom pásme na rovinatom pozemku. Bez ťarchy, voľná po dohode, spravidla do troch týždňov.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk : ID- 777
Plochy: Pozemok 600 m2, úžitková plocha 360 m2
Technický popis: Konštrukcia objektu: tehla. Stropy sú betónové. Podlaha: dlažby, plávajúca podlaha. Steny: omietky. Vonkajšia omietka: fasádna omietka. Okná: drevené. Dvere exteriérové vchodové: drevené, interiérové dvere drevené. Strecha je členitá prikrytá pálenou škridľou, na drevenom krove. Elektrická prípojka zavedená do domu vzduchom. Plynová prípojka na zemný plyn v dome. Kanalizácia obecná. Kúrenie je ústredné plynovým kotlom a panelovými vykurovacími telesami v každej obytnej izbe. Alternatívne kúrenie kachľovými pieckami. Voda je z obecného vodovodu, ohrev teplej vody elektrickým bojlerom. Celkový stav nehnuteľnosti: dobrý technický stav, v stave bez ďalšej investície. Nehnuteľnosť je vybavená kamerovým systémom.
Popis miestností: Suterén : využívaný ako garáž, kotolňa
1. nadzemné podlažie : vyvýšené, vstup do domu schodiskom, chodba, kuchyňa, hala, 3x izba, terasa so sedením, kúpeľňa s rohovou vaňou, samostatné WC
2. nadzemné podlažie : veľká hala, 2 spálne, terasa so sedením, kúpeľňa so sprchovacím kútom a wc.
Zverejnené údaje týkajúce sa nehnuteľnosti sú na základe informácií od vlastníka nehnuteľnosti.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa poplatky: kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom autorizovaného právnika, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov, tlmočenie pred úradmi.
Ďalšie informácie obdržíte v našej kancelárii, termín osobného stretnutia alebo obhliadky si dohodnite na zákazníckej linke: + .
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Podobné realitné ponuky - Vila, Sátoraljaújhely

Rodinná vila Sátoraljaújhely - Maďarsko
Predaj 250.000,- €
Rodinná vila Sátoraljaújhely - Maďarsko

Na predaj 7 izbový Rodinný dom v obci Sátoraljaújhely - Maďarsko. Hlavnú stavbu tvorí 2 podlažný rodinný dom, čiastočne podpivničený, postavený v roku 1902. Dom je v stave po celkovej...

Vila 600 m2 Sátoraljaújhely
Názov Cena Druh Plocha Lokalita Typ
Rodinná vila Sátoraljaújhely - Maďarsko 250.000,- € Vila 600 m2 Sátoraljaújhely predaj