Rodinný dom Onga - Maďarsko

Ľutujeme, ale ponuka ktorú hľadáte, bola odstránená. Našou snahou je zverejňovať len aktuálne ponuky.

BROKER-REAL ponúka na predaj 4 izbový Rodinný dom na celoročné bývanie v obci Onga v Maďarsku s kompletnou občianskou vybavenosťou. Predávam unikátny dvojposchodový, čiastočne podpivničený rodinný dom, ktorý bol postavený v roku 1986. Dom je v stave po celkovej rekonštrukcií strechy v roku 2019. Za domom sa nachádzajú ďalšie technické, hospodárske objekty a letná kuchyňa. Prístup na rovinatý pozemok v tvare obdĺžnika je drevenou bránou z asfaltovej komunikácie z prednej časti domu.

Pozemok je celý oplotený a rozdelený na dve časti:
- oddychová časť plná zelene, rôznych okrasných rastlín.
- úžitková časť s ovocnými stromami s možnosťou pestovania ovocia a zeleniny.

Nehnuteľnosť je bez ťarchy, voľná po dohode, spravidla do troch týždňov. Predáva sa bez zariadenia.
Lokalita: V obci žije 4800 obyvateľov, je situovaná v tichom prostredí na rovinatom teréne. Obec je vzdialená 59 km od hraničného priechodu Milhosť a 80 km od Košíc.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk : ID- 875
Plochy: Pozemok 1900 m2, úžitková plocha 200 m2
Technický popis: Konštrukcia objektu: MURIVO - pórobetónové tvárnice 30 x 30 cm. STROPY- betónové, drevené. PODLAHY - dlažby, parkety. OMIETKY - vonkajšia fasádna omietka, vnútorné stierky. OKNÁ - plastové. DVERE - exteriérové vchodové plastové, interiérové dvere drevené. STRECHA - sedlová, prikrytá s Lindab strešnou krytinou, na drevenom krove. ELEKTRICKÁ Prípojka- zavedená do domu vzduchom. PLYNOVÁ prípojka - na zemný plyn v dome. KANALIZÁCIA - obecná. KÚRENIE - ústredné plynovým kotlom, panelovými vykurovacími telesami v každej obytnej izbe. Alternatívne kúrenie kotlom na pevné palivo. VODA - je z obecného vodovodu, ohrev teplej vody elektrickým bojlerom. Celkový stav nehnuteľnosti: dobrý technický stav, v stave bez ďalšej investície. Zverejnené údaje v texte sú na základe informácií od vlastníka nehnuteľnosti.
Prízemie vyvýšené : vstup do domu vonkajším schodiskom, chodba, 1 izba, veľká priestranná kuchyňa, kúpeľňa, samostatné WC.
1. podlažie : schodisko - chodba, 3 izby , kúpeľňa vybavená vaňou a sprchovacím kútom, umývadlom a prípojkou na práčku, WC v kúpeľni.
Podkrovie : využívané na povalu.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa poplatky: kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvného právnika na Slovensku a v Maďarsku, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov. Ak neovládate reč slovom a písmom, zabezpečíme Vám oficiálne tlmočenie pred úradmi.
Ďalšie informácie obdržíte v našej kancelárii, termín osobného stretnutia a obhliadky si dohodnite na zákazníckej linke: + .
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Podobné realitné ponuky - Rodinný dom, Miskolc

2 a pol izbový rodinný dom na predaj
Predaj 35.990,- €
2 a pol izbový rodinný dom na predaj

20 km od Miškolc, v Emőde, na ulici Széchenyi, je na predaj rodinný dom s rozlohou 84 m2, 2+2 pol izbový, komfortný rodinný dom. Objekt má izolované plastové okná, na...

Rodinný dom 84 m2 Emőd
Rodinný dom na predaj
Predaj 89.000,- €
Rodinný dom na predaj

Tento rodinný dom s rozlohou 280 m2 ponúkam na predaj v obci Harsány. Vďaka jedinečným vlastnostiam nehnuteľnosti je možné v nej realizovať veľa nápadov a možností, a to aj premenu...

Rodinný dom 280 m2 Harsány
Názov Cena Druh Plocha Lokalita Typ
2 a pol izbový rodinný dom na predaj 35.990,- € Rodinný dom 84 m2 Emőd predaj
Rodinný dom na predaj 89.000,- € Rodinný dom 280 m2 Harsány predaj