Rodinný dom v rekonštrukcii, Ružomberok

Ľutujeme, ale ponuka ktorú hľadáte, bola odstránená. Našou snahou je zverejňovať len aktuálne ponuky.

FatraReal ponúka na predaj v najkrajšej časti mesta Ružomberok, zaujímavú nehnuteľnosť, ktorá má potenciál využitia ako investícia, na bývanie, podnikanie, reprezentáciu, prenajímanie alebo v spojitosti všetkého spolu.

RD s vlastným pozemkom o veľkosti 519 m2 sa nachádza na poslednom výbežku Veľkej Fatry zasahujúceho až do srdca okresného mesta na námestí Andreja Hlinku, ktorá sa s jeho jedinečnou geografickou polohou, krásnymi výhľadmi a historickou skutočnosťou zaraďuje medzi najexkluzívnejšie lokality regiónu.

Ďalšou zaujímavosťou nehnuteľnosti, hoci sa nachádza v strede mesta, je fakt, že nemá z viacerých strán priamych susedov.

Dvojpodlažná budova o veľkosti cca 8 × 32,5 m pozostáva zo suterénu, prízemia a neobývaného podkrovia.

Na prízemí o veľkosti cca 260 m2 sa nachádza komerčná časť (cca 50 m2) s klenbovými stropmi, so vstupom priamo z námestia, pozostávajúca z dvoch priestorov a WC. V zvyšnej časti budovy so vstupom zo dvora sa nachádza bytová jednotka, pozostávajúca z verandy, predsiene WC, kuchyne, kúpeľne a troch izieb.

V suteréne budovy o veľkosti cca 260 m2 sa nachádzajú pivnice s klenbovými stropmi, kotolňa, chodba a ďalšia bytová jednotka s dvoma izbami.

Za RD sa nachádzajú ešte hospodárske budovy a menšia záhradka o veľkosti cca 100 m2.

Nehnuteľnosť je v rekonštrukcii. Zrekonštruovaná je komerčná časť.

Nehnuteľnosť má veľký potenciál, nie len jedinečnosťou polohy ale aj tým že sa dá všestranne využiť a prispôsobiť potrebám budúceho majiteľa. Podľa platného územného plánu je možné realizovať prístavbu alebo aj nadstavbu budovy pri zohľadnení požiadaviek pamiatkovej zóny, v ktorej sa nachádza.

Nehnuteľnosť je napojená na elektrickú prípojku (230/400 V) a verejný vodovod.

Parkovanie aut je možné priamo na námestí, vo dvore alebo aj pred domom.

V kúpnej cene, ktorá Vám umožní stať sa novým majiteľom tejto zaujímavej nehnuteľnosti, je zahrnutý kompletný realitný a právny servis a takisto aj poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti.

Nehnuteľnosť je možné financovať hypotekárnym úverom, ktorý Vám radi pomôžeme vybaviť.

Podrobnejšie informácie Vám radi poskytneme telefonicky, e-mailom alebo osobne pri obhliadke nehnuteľnosti. V prípade záujmu nás neváhajte prosím kontaktovať.

Podobné realitné ponuky - Rodinný dom, Ružomberok