Skladové priestory v meste Pezinok 1288 m2

Ľutujeme, ale ponuka ktorú hľadáte, bola odstránená. Našou snahou je zverejňovať len aktuálne ponuky.

Realitná kancelária ViNi real ponúka exkluzívne na predaj budovu v meste Pezinok s možnosťou rôzneho využitia. (Skladové priestory, výroba, administratíva - s možnosťou následného prenájmu.)

Tento rozľahlý objekt sa nachádza v centre mesta Pezinok, Myslenická ulica – oproti Kauflandu.

Dvojpodlažná budova (skeletová) je samostatné stojaca postavená na rovnom teréne, čiastočne podpivničená. Možnosť nadstavby tretieho podlažia.

Pozemok je o výmere 1288 m2, z toho zastavaná plocha objektu je 444 m2, pivnica o výmere 100 m2.

Objekt bol postavený v roku 1973. V roku 2003 bola budova zrekonštruovaná a upravená na prevádzkový objekt cukrárenskej výroby, ktorá je zápisná aj v liste vlastníctva. V roku 2005 bola realizovaná nadstavba a vybudovaný samostatný prístup do služobného bytu. Predná časť objektu je zateplená (v roku 2005- hr. 8 cm). Nosnú konštrukciu objektu tvorí železobetónový skelet montovaný s výplňovým murivom. Strecha je pultová zo železobetónových škrupinových nosníkov. Krytina je živičná natavovaná z ťažkých asfaltových pásov. Všetky okná v objekte sú plastové s izolačným dvoj sklom. Objekt je napojený na všetky IS (voda, plyn, kanalizácia a elektrika). Objekt má dobre dispozičné riešenie s orientáciou okien na JZ.

Parkovanie je možné priamo na pozemku pre viacero áut.

DISPOZÍCIA:

Prízemie – Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, WC, dvoch kancelárii, výrobne, mraziaceho boxu, baliarne, skladu, jedálne, šatňa pre zamestnancov, soc. zariadenie, kotolňa a dve schodiská, svetlá výška 3,56 m. Zastavaná plocha prízemia je o výmere 420 m2.

Poschodie – prístupné nezávislé dvoma samostatnými schodiskami-z prednej a zo zadnej časti budovy. Poschodie dispozične pozostáva z dvoch pohotovostných bytov s príslušenstvom, ktoré sa dajú podľa potreby využiť aj ako kancelárske priestory. Pozostávajúce z obytných miestnosti, 2 kuchýň a soc. zariadenie. Úžitková plocha 240m2, (svetlá výška 2,56 m), balkón.

Nehnuteľnosť sa nachádza v zastavanom území okresného mestečka Pezinok, v okrajovej časti mesta v priemyselnej zástavbe. Dopravné spojenie je zabezpečené mestskou autobusovou dopravou. Železničná stanica je v dosahu do 10 min. Okresné mestečko má výbornú infraštruktúru. V danej lokalite je vyšší dopyt po nehnuteľnostiach.

Cena nehnuteľnosti je 569.900 Eur, v cene sú už zahrnuté všetky poplatky s prevodom nehnuteľnosti až po list vlastníctva pre nového majiteľa.

Znalecký posudok je k dispozícii (698.000 €).

Možnosť financovať prostredníctvom HÚ. Naša realitná kancelária vám ponúka bezplatné stretnutie s našim hypotekárnym špecialistom priamo u nás v kancelárii.

Kompletný servis kúpy nehnuteľnosti vrátane bezpečného financovania zabezpečuje naša realitná kancelária ViNi real. Staráme sa o Vás už viac ako 17 rokov.


Podobné realitné ponuky - Obchodné priestory, Pezinok

INVESTIČNÝ OBJEKT V MODRE - VÝHR. PREDAJ RD+OBCHOD. PRIESTORY
Predaj 430.000,- €
INVESTIČNÝ OBJEKT V MODRE - VÝHR. PREDAJ RD+OBCHOD. PRIESTORY

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj rodinný dom v absolútnom centre mesta Modra (Dukelská ulica). Priestory domu slúžili dlhé desaťročia (cca od r.1940) ako predajňa - obchodné priestory...

Obchodné priestory 311 m2 Modra / Dukelská
Ponuka na predaj RD dom na 15 ár pozemku v Pezinok miestna časť
Predaj 333.000,- €
Ponuka na predaj RD dom na 15 ár pozemku v Pezinok miestna časť

S poverením majiteľa ponúkame na predaj rodinný dom s prístavbou, dielňa, sklad, obytné miestnosti, garáž, na pozemku o výmere 1 491 m2 nachádzajúci sa na ul. Myslenická V Pezinku.Nehnuteľnosť...

Obchodné priestory 245 m2 Pezinok - Grinava / Myslenická
Predaj - Investičný objekt v meste Pezinok
Predaj Cena v RK
Predaj - Investičný objekt v meste Pezinok

ViNi real ponúka exkluzívne na predaj priestrannú budovu vhodnú pre administratívnu činnosť alebo skladové priestory. Nehnuteľnosť sa nachádza blízko centra mesta Pezinok na Myslenickej ulici, oproti Kauflandu. Táto nehnuteľnosť je...

Obchodné priestory 1288 m2 Pezinok / Myslenická
Ponúkame na odstúpenie zabehnutú PREVÁDZKU v centre mesta Pezinok
Predaj 20.000,- €
Ponúkame na odstúpenie zabehnutú PREVÁDZKU v centre mesta Pezinok

Ponúkame na odstúpenie krásnu zabehnutú prevádzku v Pezinku priamo v centre mesta na Holubyho ulici. Priestor je v plne v prevádzke. Rozloha priestoru je 84.5m2. VIRTUÁLNA OBHLIADKA - na...

Obchodné priestory 84.5 m2 Pezinok / Holubyho
Názov Cena Druh Plocha Lokalita Typ
INVESTIČNÝ OBJEKT V MODRE - VÝHR. PREDAJ RD+OBCHOD. PRIESTORY 430.000,- € Obchodné priestory 311 m2 Modra
Dukelská
predaj
Ponuka na predaj RD dom na 15 ár pozemku v Pezinok miestna časť 333.000,- € Obchodné priestory 245 m2 Pezinok - Grinava
Myslenická
predaj
Predaj - Investičný objekt v meste Pezinok Cena v RK Obchodné priestory 1288 m2 Pezinok
Myslenická
predaj
Ponúkame na odstúpenie zabehnutú PREVÁDZKU v centre mesta Pezinok 20.000,- € Obchodné priestory 84.5 m2 Pezinok
Holubyho
predaj