Slnečný Apartmánový Komplex priamo pri Jadranskom mori

Ľutujeme, ale ponuka ktorú hľadáte, bola odstránená. Našou snahou je zverejňovať len aktuálne ponuky.

Slnečný apartmánový komplex priamo pri Jadranskom mori. Pozostáva z prednej vily a zadného apartmánového domu. Cena vily s terasou a bazénom je 800 000€ a cena apartmánového domu 500 000€. Komplex je postavený na pozemku o výmere 523m2 a orientovaný na južnú stranu. Vila aj apartmánový dom sú približne tri roky staré, postavené z kombinácie tehly a betónu, v celom komplexe je zavedený kamerový systém, plastové okná, internet a satelitná TV. Dom je napojený na elektrickú prípojku a voda je riešená dovozom cisternou do 24m3 z vlastného rezervoáru. Parkovanie je možné pred domom aj za domom a to v chládku.

Predná 2 poschodová vila je vystavaná na ploche 179m2. Na prízemí sú situované 3 rozostavané apartmány, ktoré je možné prerobiť a dokončiť ku príkladu ako reštauračný priestor alebo podobné zariadenie. Na druhom poschodí vily sa nachádzajú 2 zariadené spálne, 2 kúpeľne s WC, priestranná moderne vybavená kuchyňa spojená s obývačkou a so vstupom na veľkú terasu s bazénom.

Apartmánový dom nachádzajúci sa za vilou je od onej vzdialený približne 5 -6 metrov. V dome sa nachádza 9 kompletne a štýlovo vybavených apartmánov s balkónom a priamym výhľadom na more. V každom jednom je zavedená klimatizácia, internet a satelitná tv.
Viac info na alebo mail:

Podobné realitné ponuky - Rekreačný apartmán, Bar

Slnečný Apartmánový Komplex priamo pri Jadranskom mori Predaj Cena v RK
Slnečný Apartmánový Komplex priamo pri Jadranskom mori

Slnečný apartmánový komplex priamo pri Jadranskom mori. Pozostáva z prednej vily a zadného apartmánového domu. Cena vily s terasou a bazénom je 800 000€ a cena apartmánového domu 500 000€...

Rekreačný apartmán 0 m2 Bar