Vidiecky dom - Szentistvánbaksa - Maďarsko

Ľutujeme, ale ponuka ktorú hľadáte, bola odstránená. Našou snahou je zverejňovať len aktuálne ponuky.

NA PREDAJ 4 izbový Vidiecky dom , Szentistvánbaksa - Maďarsko. Obec sa nachádza 8 km od dialnice a 30 km od Miskolca. Hlavnú stavbu tvorí vidiecky dom, nepodpivničený, postavený v 60 tych rokoch. Celá nehnuteľnosť sa vyznačuje nadštandarným technickým a estetickým obsahom, ako aj vynikajúcou materialnou a konštrukčnou kvalitou. V roku prebehla celková rekonštrukcia celej nehnuteľnosti - výmena strechy, čiastočná výmena škridiel, maľovanie exteriéru a interieru, dekoratívné podlahové dlažby, výmena dverí a okien, montáž žalúzií, realizácia vnútornej a vonkajšej pmurovanej pece v tvare kupoly, montáž úsporných elektrických radiátorov Adax, výstavba záhradného grilu, vírivka vykurovaná pevným palivom, dlažba dvora a sadové úpravy. Pozemok je v tvare obdlžníka, celý oplotený, prístup na pozemok z asfaltovej komunikácie. Parkovanie pred domom, alebo na dvore. Predáva sa so zariadením, možnosť uvolnenia do 5 dní.

Cena 87900 €

Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk ID- 796
Plochy: Pozemok 990 m2, úžitková polcha 100 m2
Technický popis: Konštrukcia objektu: pálená tehla a nepálená tehla. Podlaha: drevená, dlažba a kameň. Steny: omietky. Okná a dvere sú nové drevené s izolačným dvojsklom. Strecha je sedlová, prikrytá pálenou škridlou. Priestor pod strechou je v súčastnosti využívaný na povalu. Na pozemku a v dome je obecný vodovod, kanalizácia verejná, elektrická prípojka vedená vzduchom, plynová prípojka na zemný plyn vo dvore. Kúrenie je elektrickými radiátormi alebo pieckami na tuhé palivo v každej izbe. Ohrev teplej vody: elektrický bojler v kúpelni. Stav objektu: veľmi dobrý technický stav, nehnuteľnosť je vhodná na celoročné bývanie. Voľný ihneď, predáva sa so zariadením.
Popis miestností: 3x izba, kuchyňa, 1x jedáleň /spoločenská miestnosť/, kúpeľňa so WC, altánok s kupolovou pecou, na dvore drevený domček s možnosťou prespania a pre záhradné náradie, prístrešok na drevo.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa štandardné poplatky : kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvného právnika na Slovensku a v Maďarsku, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov. Ak neovládate reč slovom a písmom, zabezpečíme Vám oficiálne tlmočenie pred úradmi. Ďalšie informácie a termín obhliadky si dohodnite na zákazníckej linke: +
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Podobné realitné ponuky - Rodinný dom, Szikszó

Lovecká kúria- 3 apartmány, Maďarsko, Abaújlak
Predaj 106.000,- €
Lovecká kúria- 3 apartmány, Maďarsko, Abaújlak

Ponúkame Vám na predaj jedinečnú nehnuteľnosť – loveckú kúriu- v nádhernom prostredí malebnej obce Abaújlak v Maďarsku, na rovinatom pozemku o rozlohe 1874 m2. Nehnuteľnosť pozostáva z dvoch objektov. Dom...

Rodinný dom 190 m2 Abaújlak / Hlavná
Názov Cena Druh Plocha Lokalita Typ
Lovecká kúria- 3 apartmány, Maďarsko, Abaújlak 106.000,- € Rodinný dom 190 m2 Abaújlak
Hlavná
predaj