backOFFICE® má novú funkciu - obhliadky
backOFFICE® má novú funkciu - obhliadky

backOFFICE® má novú funkciu - obhliadky

Majitelia realitných kancelárií na októbrovom stretnutí Klubu ZoznamRealit.Sk preberali nielen novinky v softvéri backOFFICE®, ale aj aktuálnu situáciu na realitnom trhu. Manažér projektu backOFFICE® Marek Šubrt predstavil funkciu "obhliadky" a analytik Radko Kuruc prednášal o vývoji cien nehnuteľností a šetrení nákladov.
Používatelia softvéru backOFFICE na prednáške

Klub ZoznamRealit.Sk vznikol pred troma rokmi a má približne 100 členov. Združuje realitné kancelárie používajúce softvér backOFFICE®. Klub pre svojich členov organizuje dvakrát ročne stretnutia realitných kancelárií, aby mohli diskutovať o aktuálnych témach. Marek Šubrt realitným kanceláriám predviedol novú službu backOFFICE®. Makléri si vďaka sekcii "obhliadky" môžu naplánovať priamo cez softvér stretnutia s klientmi a využiť pritom synchronizáciu s Google Kalendárom. O aktivite maklérov budú mať prehľad aj majitelia realitných kancelárií.

Na októbrovú konferenciu organizátori pozvali aj Radka Kuruca z Inštitútu hospodárskej politiky, ktorý vystúpil s prezentáciou o vývoji cien nehnuteľností za posledné štyri roky. Porovnal ceny v top lokalitách na Slovensku i v okolitých krajinách. Venoval sa aj možnostiam investovania do nehnuteľností a aktuálnym výškam úrokových sadzieb. Kuruc realitným kanceláriám poradil, ako by mali hospodáriť, aby sa vyhli finančným problémom. Upozornil majiteľov, aby sa venovali znižovaniu prevádzkových nákladov a hromadeniu hotovosti. Marek Šubrt zase realitným kanceláriám odporučil, aby výdavky na inzerciu v ťažkých časoch škrtali ako posledné. "Nedá sa predávať bez toho, aby ľudia vedeli o vašej ponuke nehnuteľností ," zdôvodnil.

Zdroj: Redakcia ZoznamRealit.Sk

Publikované: 26.10.2011