NESNÍVAJTE - BÝVAJTE

Ľutujeme, ale ponuka ktorú hľadáte, bola odstránená. Našou snahou je zverejňovať len aktuálne ponuky.

P R E D A N Ý

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE

Snívate o rodinom dome, ktorý vám poskytne komfort, pohodu a súkromie ? Snívate o dome, ktorý je finančne dostupný ? Snívate o dome, ktorý je v blízkosti Humenného ? Nesnívajte - bývajte.

Len 4 km od Humenného v dedinke Hažín v peknej uličke mimo hlavnej cesty je pripravený na predaj a okamžité nasťahovanie zaujímavý rodinný dom, ktorý poskytne dostatok priestoru aj väčšej rodinke.

Dvojpodlažný rodinný dom pozostáva zo 7 izieb, veľkej kuchyne, 2 kúpelní, 2 samostatných WC, špajze, technickej miestnosti, 2 balkónov a jednej terasy.

Plynové vykurovanie je zabezpečené radiátormi. Voda v dome je z obecného vodovodu.Splašky sú odvedené do žumpy. 

Pozemok prislúchajúci k predmetnému domu predstavuje 1026 m2. Je krásne rovinatý.

Dom sa predáva z dôvodu odsťahovania majiteľov.

Pre ďalšie informácie, ako aj dohodnutie času obhliadky ma kontaktujte prosím telefonický t.č. ,,  emailom: osobne v kancelárií na ulici 26.novembra 1 v Humennom v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 16.00 hod.

Sme profesionálna realitná kancelária s najväčším počtom predajov v našom regióne. V spolupráci s našími kolegami z odboru  právneho, ekonomického a hypotekárneho sme pripravení riešiť všetky vaše otázky týkajúce sa nového bývania, alebo predaja vašej nehnuteľnosti. Zbavte sa neistoty, rizika a množstva vybavovačiek a preneste ich na našich profesionálov, ktorí sú pripravení v tomto náročnom procese vás v plnej miere zastúpiť.

Podobné realitné ponuky - Rodinný dom, Humenné

BREKOV - rodinný dom na predaj Predaj 88.000,- €
BREKOV - rodinný dom na predaj

Ponúkame na predaj tento veľmi pekný rodinný dom v obci Brekov, iba 7 km od okresného mesta Humenné. Nehnuteľnosť je situovaná tak povediac v centrálnej časti obce, s asfaltovou...

Rodinný dom 200 m2 Brekov
Názov Cena Druh Plocha Lokalita Typ
BREKOV - rodinný dom na predaj 88.000,- € Rodinný dom 200 m2 Brekov predaj