2-izbový byt č. 10 na prenájom v Čiernom

Ľutujeme, ale ponuka ktorú hľadáte, bola odstránená. Našou snahou je zverejňovať len aktuálne ponuky.

Ponúkame exkluzívne na prenájom zrekonštruovaný a zariadený 2-izbový byt číslo 10, ktorý sa nachádza v centre obce Čierne, okres Čadca.

Obec Čierne v okrese Čadca sa vyznačuje dobrou občianskou vybavenosťou,v ktorej sa nanchádzajú: základná škola, materská škola, lekári, lekáreň, pošta, obchody, autobusové zastávky (KIA, Mobis), železničná stanica, široká paleta služieb obyvateľom, reštauračné a ubytovacie zariadenia, bohaté kultúrne, spoločenské a športové podujatia. Po sprístupnení diaľničného obchvatu Čadce sa značne zlepšila doprava smerom do mesta Žilina. Výhodou je tiež dobré dopravné prepojenie na Českú republiku a Poľsko.

2-izbový byt s výmerou 64,35 m2 je orientovaný na juhozápad. Nachádza sa na prvom z dvoch poschodí polyfunkčného domu, ktorý prešiel rekonštrukciou. Nová je strecha, tepelná izolácia, fasádny systém s omietkou a regulácia kúrenia. Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej chodby, jednej samostatnej izby a obývacej izby, v ktorej sa nachádza kuchynský kút s jedálenskou časťou.

V byte sú nové plastové okná, plávajúce podlahy a dlažby. Bytové jadro je murované s keramickými obkladmi, dlažbou, toaletou a sprchovacím kútom. Ohrev vody a kúrenie je plynové centrálne. Nové sú aj rozvody vody so samostatným meraním pre každý byt v tomto polyfunkčnej budove.
Byt sa ponúka na prenájom kompletne zariadený, pričom voľný je ihneď. Cena mesačného nájmu tohto 2-izbového bytu je 294 EUR + energie 86 EUR = 380 EUR. V prípade záujmu je možné priplatiť 15 € za satelit a internet. Peňažná zábezpeka predstavuje 3-mesačné nájomné s energiami = 1140 EUR. Poplatok za vypracovanie nájomnej zmluvy je 200 EUR.

Možnosť bezplatného parkovania vo dvore za budovou.

Ďalšie informácie o tomto 2-izbovom byte a ďalších 2-3 izbových bytoch v rovnakej polyfunkčnej budove, vám ochotne poskytne náš realitný agent.

Podobné realitné ponuky - 2-izbový byt, Čadca

Pekný 2 izbový byt 50 m2 Čadca na PRENÁJOM
Prenájom 420,- €
Pekný 2 izbový byt 50 m2 Čadca na PRENÁJOM

Veľký 2 izbový byt 50 m2 na Mierovej ulici v meste Čadca na PRENÁJOM. Byt pozostáva z kuchyne, obývačky, spálne, kúpelne a samostatného WC. Byt sa nachádza na prízemí panelového...

2-izbový byt 50 m2 Čadca / Mierová
Prenájom 420,- €
Prenájom 2- izbového bytu v centre Prenájom 2- izbového bytu v centre Prenájom 450,- €
Prenájom 2- izbového bytu v centre

ponúkame Vám do nájmu 2- izbový byt v centre mesta Čadca, ktorý sa nachádza na 2. poschodí polyfunkčného domu. Výmera bytu 70m2 k dispozícií je aj balkón.Byt je vybavený...

2-izbový byt 70 m2 Čadca / Centrum
Prenájom 450,- €
Názov Cena Druh Plocha Lokalita Typ
Pekný 2 izbový byt 50 m2 Čadca na PRENÁJOM 420,- € 2-izbový byt 50 m2 Čadca
Mierová
prenájom
Prenájom 2- izbového bytu v centre 450,- € 2-izbový byt 70 m2 Čadca
Centrum
prenájom