Späť

Realitné kancelárie v Bratislave - Devínska Nová Ves, predaj a prenájom nehnuteľností


Na našom realitnom portáli ZoznamRealit.Sk evidujeme v lokalite Bratislava - Devínska Nová Ves 2 realitné kancelárie a 1 realitného makléra, ktorí vám ochotne a zodpovedne sprostredkujú predaj, kúpu alebo prenájom nehnuteľností. Realitné kancelárie pôsobia v lokalite Bratislava.

V lokalite Bratislava - Devínska Nová Ves zatiaľ nie sú členovia ZRKS, ktorí sú viazaní etickým kódexom. Spoznáte ich podľa Zlatej pečate Overeného člena ZRKS, ktorú sú oprávnené používať len členovia najväčšieho združenia realitných kancelárií na Slovensku.

Člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

Realitná kancelária Diamond Home Services sídliaca na Ivana Bukovčana 6710/15 Bratislava má najviac realitných maklérov s počtom 1. Najvyšší počet exkluzívnych ponúk má realitná kancelária VYDRAŽÍME.to, s.r.o. so sídlom na Laskomerského 149/6 Bratislava. Najviac ponúk realitných kancelárii v Bratislave - Devínska Nová Ves tvoria 3-izbový byt v cene od 90.000,- € do 259.990,- €. Na jedného makléra v lokalite Bratislava - Devínska Nová Ves pripadá v priemere 21 ponúk.

Bratislava - Devínska Nová Ves - Zoznam realitných kancelárií a realitných maklérov

# A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T V W X Z všetky
backOFFICE.Sk